Jump to content

jameli

Members
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Excellent

About jameli

 • Rank
  Member
 • Birthday 11/15/1988

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobiłam szkic walorowy do lineartu, który wrzuciłam 2 posty temu. Staram się poprawić w tym i w kompozycji, więc może macie jakieś rady? Czy dobrze czuć plany i przestrzeń? Chciałam, żeby wzrok biegł po schodach z dołu, przez postać i do lewego górnego rogu i ciekawa jestem czy mi się to udało? ;) Nie wiem czemu ale od paru dni mam problem z wrzucaniem obrazków tutaj więc sorry jeśli jakość jest kiepska.
 2. Dostałam do tej pracy trochę korekt odnośnie kompozycji, więc wrzucam poprawione ;)
 3. Hej ;) Wybrałaś ciekawe światło, ale miejscami szczególnie w cieniach wyszło płasko. Szczególnie w twarzy nie czuje się przestrzenności. Ten cień na szczęce po lewej stronie jest zbyt mocny i ostro ucięty. Spróbuj znaleźć jakieś refki i zobaczyć jak tak rzucone światło się zachowuje na twarzy. Z wyobraźni to rysowałaś czy z refek? Kompozycja bardziej mi pasowała z poprzednią wersją klucza. Teraz jego kierunek wprowadza trochę zamętu. Wydaje mi się też, że używasz zbyt dużo miękkich pędzli - szczególnie w pełnym formacie to widać. Warkocze mogłabyś potraktować bardziej jako całość, a nie poszczególne pasemka. Poza tym na środku obrazka brakuje mi czegoś na czym można zawiesić oko - jakieś ozdoby przy zawiązaniu warkoczy, coś na dłoni może. Wydaje mi się też, że fajnie jak mimo wszystko w cieniach coś się dzieje. Taki mały overpaint na szybko i bardzo subiektywny, więc fajnie jakby ktoś się jeszcze wypowiedział, bo nie czuję się żadnym guru ;) Mam nadzieję, że coś pomogłam. https://ibb.co/ktzKqQ Nie wiem czemu obrazek nie chce działać to daję link :/
 4. Chciałam dać plusów i serduszków, ale nie działają, to powiem, że uwielbiam rytm i kompozycję tego domu przy drodze! Świetna, bardzo malarska faktura.
 5. Cześć! Wrzucam kilka ostatnich rzeczy :) Kilka ilustracji do gry "Persian Nights - Sands of Wonders", które zrobiłam dla Sodigital. Okładka do książki - tytuł i autorka jak widać ;P To fantastyka młodzieżowa, jeszcze nie wydana. Nazwisko taką zwykłą czcionką, bo wpasowane w okładkę uznali za mało widoczne i to najwięcej co mogłam osiągnąć z klientem w tej kwestii... Lineart ołówkowy do prywatnej ilustracji do "Malazańskiej Księgi Poległych" S. Eriksona Melisandre w stylu pin up na konkurs Wacoma. Chciałam osiągnąć coś zbliżonego do stylu Gil'a Elvgren'a ale chyba trochę przesadziłam z ciemnymi kolorami... Biust i twarz specjalnie tak przesadzone ;)
 6. Dzięki! Nie wiem czemu nie dostaję powiadomień, że mam jakiś odzew w wątku :p Co do kolorów, to muszę sobie jakieś ćwiczenia zrobić w tej kwestii bo mam z tym problem w ciemnych scenach, że robią się mega ciemne. Trochę nie wiem co z tym zrobić, żeby nie były, ale dojdę do tego ;)
 7. Piękne ilustracje! Koza na klifie świetna!
 8. Wieki mnie nie było :p W natłoku różnych zleceń udało mi się zrobić coś własnego, więc wrzucam ;) Komentarze jak zawsze mile widziane :) Lepsza jakość na moim artstation, bo nie wiem jak tu wrzucić, żeby obrazek można było powiększyć, a nie żeby się taka krowa oczopląsowa wyświetlała :p https://www.artstation.com/artist/jameli Dzięki za oglądanie! :) Final i kilka etapów:
 9. Super temat, to i ode mnie coś! :) SuperPaniDomu! :D Przydałaby mi się taka. Inspirowane tą przerażającą perfekcyjną z telewizora :p Jest superdekolt - jest superbohaterka! :D
 10. Domin rządzi! Fajnie się rozwijasz, tak trzymaj ;)
 11. Że co sugerujesz, że klimat weselny? ;p Ostatnio robiłam kartkę świąteczną, to mi szef odesłał feedback "boże, boże bożenkooo" :p
 12. Dawno mnie nie było, bo pracuję nad czymś dużym, co będzie w święta! :> A tutaj wrzucam mniejsze zlecenie na portret i coś własnego zrobionego w wolnej chwili. Portret jest dla pewnej sympatycznej pary na 25 lecie. Chcieli coś stylizowanego i z jajem. Fajnie się przy tym bawiłam ;) A to prywatna ilustracja malowana w zimne wieczory w tęsknocie za kominkiem i kotami ;p Mam nadzieję, że się spodobają ;) A zapomniałam. Mam do nich jeszcze podrysy ołówkowe:
 13. A tam porywa :p Raz na jakiś czas ktoś mnie znajdzie jakimś cudem :p
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy