Skocz do zawartości

Max 6 Trial - animacje


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą usunieto mojego posta - heh nie wiem z jakiego powodu. Moze wyraże sie inaczej. Czy na wersjach trial czyli 30 dniowych mozna robic swoje demoreel oraz udostepniac je na swojej stronie? (oczywiscie nie pobierajac za ta oplaty), oraz czy zrobione animacje i grafiki na wersjach trial mozna wysylac na róznego typu konkursy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dibo: ja skasowalem twoj thread gdyz twoje kombinacje z licencja do maxa mialy duzy zwiazek z piractwem ktore nie jest tolerowane na tym forum!

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6271

 

dla zaspokojenia twojej ciekawosci, wersja free trial demo ma sluzyc tylko i wylacznie mozliwosci zapoznania sie z softem. teoretycznie konkursy moga byc uwazane za dzialalnosc komercyjna. do dzialalnosci komercyjnej discreet oferuje licencje komercyjna. z punktu widzenia producenta softu jesli jestes hobbysta i modelujesz sobie dla zabawy tez powinienes zakupic licencje komercyjna. jesli jestes hobbysta ale jeszcze sie uczysz lub studiujesz to oferowana jest ci licencja edukacyjna po nizszaj cenie z zastrzezeniem wykozystania do celow NIE komercyjnych.

 

jesli chcesz dalej dywagowac o kruczkach prawnych to nawet jakbys pracowal w firmie posiadajacej licencje i chcial sobie po godzinach na wlasny prywatny uzytek robic konkurs to i tak jest to nie legalne bo to nie ty masz licencje tylko firma. wiec jesli organizator konkursu wymagalby licencji od uczestnikow to musialbys przedstawic fakture zakupu swojej pracy od firmy w ktorej ja zrobiles.

co gorsze jesli np. sobie teraz pracujesz na umowe o dzielo i jako osoba prywatna zakupisz licencje komercyjna to zakladajac za chwile firme (np. z powodow podatkowych) nie mozesz w niej uzywac softu z licencja na osobe prywatna.

 

wiec zajmij sie lepiej tworczoscia niz kombinatoryka licencyjna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności