Skocz do zawartości

Scena 3D: Pierwsza wizualizacja


greg

Rekomendowane odpowiedzi

Tadaaa... stalo sie. To moja pierwsza praca, ktora zdecydowalem sie zamiescic na forum ... wlasciwie to pierwsza praca, ktora ukonczylem odkad w czerwcu postanowilem choc troche wkroczyc w swiat grafiki 3D. Scena moze bez "wodotryskow" ale mam nadzieje, ze sie spodoba. Zatytulowalem ja "last evening wasn't that bad" ... i tak to na TV to biustonosz :)

 

Bardzo prosze prosze o komentarze oraz wszelkie uwagi techniczne. Starszych forumowych wyjadaczy prosze o przypomnienie sobie jakie uczucie wam towarzyszylo kiedy to wy umieszczaliscie swoja pierwsza prace na forum ... ;) Sam zdaje sobie sprawe z kilku bledow ... np. eames, ktory robi tu za glowny obiekt jest troche zle wymodelowany (powinien byc glebszy) ale przypisalem to sobie na konto rookie mistakes ... tak to jest jak sie czlowiek pospieszy ze skolapsowaniem staka ... po prostu juz ciezko to poprawic.

 

Ogolnie sporo sie nauczylem jesli chodzi o grafike 3D i musze przyznac, ze fajna sprawa tworzyc na kompie rzeczy, ktore nie istnieja ... sama przyjemnosc. Troche to czasochlonne ale poki co zapalu mi nie brakuje.

 

Soft to max i vray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności