Skocz do zawartości

Fotografia od pomysłu do wydruku- Wielki format


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek Bonecki- operator filmowy i fotograf, finalistą tegorocznego konkursu Grand Press Photo w kategorii „Sport”- poprowadzi warsztaty fotograficzne z serii „Fotografia od pomysłu do wydruku”.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=829

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... i producent telewizorów, radia, mp3 i defałde :] ...

Pomimo tego, że faktycznie daje się odczuć wszechobecność Sony to Alfa to akurat szybko rozwijające się lustrzanki. a900 ma większy zakres tonalny niż każdy Canon i Nikon, poza tym Sony produkuje matryce do Nikona. Nie chcę robić wojny systemowej (jak coś to też jestem Canonierem :) ) ale to trochę niesprawiedliwe jak się ludzie ciągle naśmiewają z aparatów Sony :))), koniec końców przejęli doświadczenia i to nie małe po Minolcie. PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak... ale miałeś w łapkach takiego Soniaka? Ich szkła? Owszem nie pracowałem na materiale z tej lustrzanki ale o skoro już w samym designie i jakości projektowania, Sony sobie lekko odpuścił to nie mam o tej marce najlepszego mniemania.

Trzy marki: Canon, Nikon, Olympus... długo, długo nic i dopiero potem Sony z tą swoją alfą :]

 

Poza tym szkła systemowe... niby fajne, niby nie. Narzekania na AF. Poza tym cenowo... za 70-200 f2.8 canona płacę 5k, za podobny model Soniaka... 7,6k...

 

Poza kiedyś miałem takiego walkaman'a Sony (srebrny z autoreversem). Pod dwóch latach spalił się silniczek i od tamtej pory jakoś nie lubię Sony hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - miałem w rękach a300, 700 i 900. Mnie też to nie leży i jeszcze ta imitacja górnego ekranu, fee. Sony ma swoje wady, ale dla mnie osobiście Olympusy 4xx, 5xx, 6xx są jeszcze bardziej niewygodne.

Znam kogoś takiego, że gdyby Sony robiło nie tylko elektronikę ale i samochody to pewnie by miał właśnie taki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za 70-200 f2.8 canona płacę 5k, za podobny model Soniaka... 7,6k" nie dodałeś, że ten za 7,6k to de facto nie sony tylko Carl Zeiss ;]

No a Sony modelem a900 dowodzi, że jednak to on może być wymieniany obok Nikona i Canona ;)

[dodam, że też jestem canonierem :P]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności