Jump to content

Loopik

Members
 • Posts

  269
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Loopik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. Oprogramowanie pozwalające na manipulację obiektami na zdjęciu. Wykorzystuje się do tego modele 3D wybranych obiektów. Więcej na filmiku i stronie... http://www.cs.cmu.edu/~om3d/
 2. Fajnie zebrane. Wiele z tych punktów ma zastosowanie w innych dziedzinach, fotografii czy nawet ogólnie w zarządzaniu projektem.
 3. Witam, Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się cięciem i grawerowaniem laserowym. Nasz ploter umożliwia cięcie i grawerowanie dowolnych kształtów 2D z materiałów takich jak: - drewno - papier - pleksi - skóra - tkaniny - i inne. Ponadto możliwe jest grawerowanie: - anodowane aluminium - szkło Zdjęcia przykładowych prac znajdują się na naszej stronie. www.nateu.pl Ewentualne pytania proszę kierować bezpośrednio do mnie: [email protected] Serdecznie zapraszam Tomasz Uliniarz www.nateu.pl
 4. A ja muszę pomarudzić. Ogólny odbiór jest bardzo fajny, tylko ta małpa ma takie małe ciałko w stosunku do głowy, że praktycznie nic nie widziałem tylko obracający się małpi łeb ;)
 5. Chylę czoła i milczę z zachwytu. Coś pięknego.
 6. Bardzo fajne i co najważniejsze nie jest o: smutku, bólu, cierpieniu, umieraniu, samotności i innych głęboko artystycznych tematach.
 7. Ja nie jestem pewny czy koleś mówi prawdę czy nie, ale taka technologia to kwestia bliższa niż dalsza, a jej opóźnianie będzie tylko zagrywką biznesową. Co więcej jestem przekonany, że problem z symulacją światła, fizyki itp. również zostanie rozwiązany czymś równie przełomowym. Poza tym, jeżeli ktoś już na tym etapie zaczyna mówić, że voxele są lepsze od "tego" to znaczy, że ma w tym jakiś interes, albo ciasny mózg i nie dopuszcza innych rozwiązań. To, że czegoś nie rozumiem, nie znaczy, że nie jest możliwe.
 8. Kompletnie nie rozumiem podniety wokół tego filmu, ale najwyraźniej nie znam się na "sztuce". Krótko mówiąc "nie podobało mi się" to bardzo delikatne określenie.
 9. Ja byłem na Rango (z napisami) i jestem zachwycony - oryginalnych dialogów bardzo przyjemnie się słucha, różnorodność akcentów, Depp, Nighty... Muzyka Zimmer'a pięknie dopełnia całości. Co do stylizacji to miasteczko nazywa się "Dirt" więc jak mają wyglądać postacie? Poza tym najbrzydsze były czarne charaktery. Poza tym są w filmie naprawdę urzekające kadry (nie powiem które, żeby nie spojlerować), delikatne nawiązania do Piratów i świetny humor. Być może film nie dla każdego, ja w każdym razie serdecznie polecam.
 10. Widziałem w kinie w 3D i wizualnie bardzo ładnie. Ale ogólnie osobiście wrażenia mam takie, że... już to widziałem wiele razy i bardziej nudzi niż śmieszy.
 11. Legend of The Guardians : The Owls of Ga Hoole - Szczerze polecam. Bardzo ciekawa historia. Wizualny majstersztyk - brak słów.
 12. Rewelacja! I nic poza tym ;) W szczególikach można się wprost zagubić. 5*
 13. Wow! Rewelka! Mięcho bardzo mi przypomina SpongeBob'a :)
 14. Tak proste, że wręcz banalne, a jednak nie wszyscy to rozumieją. Osoby, które debatują na temat atmosfery na forum powinny również mieć na uwadze, że same są współautorami dialogów, na temat których później negatywnie się same wypowiadają. Dziadek sam ze sobą tutaj nie rozmawiał, przynajmniej w dosłownym znaczeniu. I żeby mi ktoś nie zarzucił walki z niesprawiedliwościami traktowania uciśnionych lub obrony dziadka. Uważam tylko, że atmosferę i społeczność forum tworzą wszyscy jego użytkownicy, a nie tylko dziadek (tworzył).
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy