Skocz do zawartości

Postac 3D:Robot


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dluzszej przerwie znow wzialem sie za modelowanie...Witam ponownie wszystkich forumowiczow:)

Mam nadzieje ze tym razem skoncze ta prace:P

Bedzie to robot oczywiscie modeluje go z glowy takze za bardzo nie bedziecie wiedziec jakie robie bledy...ale licze na wasza pomoc i sugestie..no i oczywiscie mobilizacje abym w koncu skonczyl jakas pracke:) A o to pierwszy render to bedzie oko robota....nie wiele ale zawsze cos:) Zeby nie bylo ze sie obijam:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie bylem nigdy zwolennikiem pracy bez konceptu ,nawet prosty szkic wystarczy i bylo by dobrze:( troszke malo spojnie sie to zapowaida i troszke malo przemyslane :(:( ten element mechaniczny bardziej przypomina sokowirowke niz samo oczko postaci. przemysl czy napewno chcesz podazac tym kierunkiem jakim idziesz teraz. nie wiem moze jeszcze takie robi to wrazenie ze nie pokazales jaki masz plan. nie lubie jak sie kogos zniecheca do pracy i ciebie tez nie chce zniechecac. pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...Gabrielu nie wiedzialem ze przyznam Ci racje w tym co tu napisales...ale jednak musze...bo calkowicie sie pogubilem...stworzylem to oko i nie mam pojecia co dalej ...ehh ale mam pytanie w jaki sposob mam stworzyc concept skoro jestem kompletnym beztalenciem jesli chodzi o rysunek reczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak gollum napisal. nie potrzebujesz dokladnego pieknego szkicu. wystarczy nawet abrdzo prosty bys widzial calosc w jakiej skali maja byc elementy tego robota by sie nei gryzlo z innymi czesccaimi. moze na podstawie tego co juz stworzyles przemysl caly koncept by z tego zrobic wielkie BOOM!!! jak chcesz by wygladal i jaki chcesz osiagnac efekt. ceizko jest stworzyc cos slicznego wymyslajac w czasie rzeczywistym. po opracowaniu konceptu nawet przyjemniej bedzie sie tobie pracowac bedziesz wiedzial co dalej. a tak mysle ogladasz bryle w maxie i myslisz co dodac.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności