Skocz do zawartości

Internetowy kurs 3D Studio Max 8


pawelozog19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie wiem może komuś się przyda. Przynajmniej znam kolesia, który zapisał się na coś takiego i był bardzo zadowolony. Wydaje się śmieszne, ale osobiście też jestem już w częśći 3 "Modelowanie" i jestem ogromnie zaskoczony tym jak dużo można nauczyć się na odległość. Dlatego podaje pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelozog19 - mógłbyś pokazać swoje portfolio swoje umiejętności wtedy ktoś zainteresowany wiedział by o kogo się uczy, bo wiadomo że najlepiej się uczyć od najlepszych

przez gg ciężko ale skype już lepiej, jeszcze gdyby jakiś zdalny pulpit czy podgląd tego co robi uczeń to miało by to sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że ja jestem początkujący jesli chodzi o max'a. Szukałem na allegro książek do programu i znalazłem ten kurs. Niezaszkodziło mi się zapisać bo pierwsza lekcja jak już pisałem wyżej jest za free. A jeśli chcesz wiedzieć co się nauczyłem przez te 2 cześci to powiem Ci że nawet dużo. Ogólnie interfejs programu, konfiguracja programu, jak i gdzie wykożystwać podstawowe bryły. W kursie przeprowadzanych jest dużo ćwiczeń praktycznych, dlatego myslę że można się wiele z tego nauczyć. Jeśli macie jakieś lepsze propozycje jak od poodstaw do końca nauczyć się maxa to proszę powiedzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wydaje się śmieszne, ale osobiście też jestem już w częśći 3 "Modelowanie" i jestem ogromnie zaskoczony tym jak dużo można nauczyć się na odległość...

 

A mnie sie wydaje, ze jestes scisle powiazany z tym projektem i sprytnie probujesz go tu reklamowac. Ledwo pojawiles sie na forum i jedynie zakladasz tematy z tym kursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelozog19 Ty się tak nie spinaj ;) wyluzuj :) też jestem nowy na forum i powiem tylko, że zauważyłem trzymany tu wysoki poziom. Ludzie bardziej pozytywnie reagują na... nazwijmy to praktykę niż na teorię. Miło z Twojej strony, że się dzielisz ciekawymi wg Ciebie rzeczami ale polecam, żebyś jeszcze trochę poćwiczył ten kurs, który tu opisujesz i wtedy ponownie wrzuć co o nim myślisz ale z dotychczasowymi osiągnięciami.

Niezależnie od tego czy reklamujesz czy też dzielisz się ciekawym znaleziskiem - lepsze efekty uzyskasz obrazowaniem tego co mówisz. Zrób jakieś prace i pokaż wszystkim.

 

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności