Skocz do zawartości

Jak randerowac animacje w 3ds max 2010?


doom_el

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dośc panalne pytanie i mam nadzieje, ze nie zostane wysmiany. Potrzebowalem szybko wykonac animacje, wiec pobralem 3ds maxa 2010 w wersji trial, wszystko ustawilem wymodelowalem itd, ale pojawil sie problem. Nie uzywalem jeszcze nigdy maxa 2010 i nie wiem jak wyrenderowac animacje. W starej 9 byla poprostu opcja w menu file, ale tutaj opcje sa ribbono-podobne i nie ma file:/ jesli wyrenderuje scenke i potem ja zapisze do formatu avi, to on zapisuje tylko jedna klatke :/

 

Czy moze ktos mi pomoc? obejrzalem wszystkie filmiki producenta, przeczytalem ich tutoriale i nie ma... w necie tez nic nie znalazlem, bo jak juz cos jest to opisuje dziewiatke:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

to tez ustawilem sobie na PALa i wyskakuje mi dokladnie taki komunikat: "You r a rendering sequence with no assigned file. Frames may be lost. Do u want to continue?".

 

Chodzi o to ze nie wiem co dalej ustawic, zeby dzialalo, bo jak klikne no, to nie randeruje (logiczne), a jak klikne yes to renderuje, ale tylko pojedyncze frame'y moge zapisac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności