Skocz do zawartości

Postać 3d : koleś


gordon13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

modelowales z glowy, czy jakis referencjii, jesteli z glowy to fajnie nawet wyglada (jak alien - swietna karykatura) a jezeli z referencji to... ekhm... pokaz refki bo mi sie zdaje ze ma troszeczke za kanciaty kark i glowa jakas taka dziwna.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę poprawiłem ale nadal coś jeszcze niepasuje tzn napewno jest sporo błędów anatomicznych, ale kompiel czyni cuda. Kurcze musze się częściej kompać wpadłem na fajny pomysł ale wole nie zapeszać. Nie obiecuje że go zrealizuję!! Najpierw musze doprowadzić ta głąwe do stanu żeby wyglądała na głowe czegoś człekokształtnego. A tym czasem idem spać macie tu kolejne renderki, co prawda z połówek bo nie mam teraz czasu na łączenie sen wzywa i piszcie sugestie co by można a co nie zmieniać.

 

spk1.jpg

 

 

spk2.jpg

 

 

spk3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie seria #1 ... tylko podstawa nosa (laczenie z czaszka) zdecydowanie za waskie ... nos sie rozszerza ku gorze a nie zweza :)

 

dobra robota ... seria nr 1 z podstawa nosa z serii nr 2 i bedzie ladnie ...

 

PS) a czemu on jest taki zly ? :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że to już koniec z poprawkami ale jak byście coś znaleźli to walcie śmiało narazie myśle nad koncepcją co z nim zrobić miałem dobry pomysł ale doszedłem do wniosku że za dużo pracy no cóż taki już ze mnie zimny drań :P. macie tu update i może jakieś pomysły??

Ps czemu zły niewiem taki wyszedł :D

 

 

a10.jpg

 

a11.jpg

 

a12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności