Skocz do zawartości

\"Bohater książkowy\" - Alicja (ta z krainy czarów)


tirex

Rekomendowane odpowiedzi

Fotomontaz bardzo ciekawy, moglbys dodac jakies odbicie na tym lustrze, zeby wygladalo jak lustro, a nie jak dziura w scianie. I jeszcze wydaje mi sie ze stolek lekko lewituje, cienie niby sa ale to jeszcze nie ten efekt.

 

Jak ktos to pisal to sory ;]

 

Peace & Love

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Myśle że, technicznie poprawnie ale nie lubię nie wiedzieć z kim mam przyjemność.Ta Alicja może powinna być lekko odwrócona twarzą do odbiorcy,tak jakby też go tam zapraszała?Mam wrażenie jakby ramkę lustra Alicja trzymała pod pachą .Według mnie powinna mieć rozpuszczone włosy, powiewające .Bo tak jak teraz to ona mi na młodą nastolatkę nie wygląda.Ale może tak miało być, to twoja pracka a moja tylko opinia.

Pozdrawiam i powodzenia życzę!.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha.. to dobre.. po pierwszym szkicu stwierdzilam ze chyba nie umiesz za bardzo rysowac(sory) ale wiesz co.. to jest takie smieszne za az mi sie pdooba..moze nie wygrasz bo chyba jednak chodzi tu o rysowanie..ale to nic na pewno sie wyrozniasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez mi sie ta praca podoba..naprawde!(choc moze tego ine widac w poprzednim poscie) ale przy tym smieszy -tak jak obrazy Margitta tez(w pozytywnym znaczeniu) mnie smiesza

 

chodzi mi o sam koncept nie technike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie takie pracki (sam sie troche w cos takiego bawilem - ale brakuje mi cierpliwosci - taka praca wymaga sporego przygotowania ... zbierania materialow itd... ) praca na tle innych wypada bardzo oryginalnie - jest najciekawsza. Co do wykonania ... mozna sie czepiac - ale po co ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxine, nie chodzi o rysowanie, i wlasciwie nie dokonca wiem czemu to sie tak bardzo przyjelo, chodzi o prace 2d poprostu i colage jest jak najbardziej mile widziany:) wszelakie techniki sa oki, miedzioryt mozna zrobic, tudziesz uzyc makaronu i majonezu jako materialow, foto, czy rentgen zebow, jak kto ma ochote. Co prawda jurry to glownie illustratorzy biegli w technikach komputerowy ale mysle ze umysly maja otwarte i horyzonty dosc szerokie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to chciałem umieścić poprawki. Wziąłem sobie do serca część Waszych sugestii. Dodałem także wątek czytelnika, który za pomocą swojej wyobraźni stwarza cały obraz (początkowo miał siedzieć na drabinie, ale jest wówczas zbyt mały). Liczę, że teraz jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest oki ... zaluje tylko ze rozpusciles jej wlosy, w koku byla calkiem flirtowna ;)

jedyne do czego bym sie doczepil, to to , ze do tych roznych elementow ktore rozsypales po ilustracji...czlowiek troche skacze wzrokiem i umyka mu glowna postac

pozdrowka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.digart.pl/details.php?id=53054

 

Jak dla mnie Alicja lepsza :)

 

> Jeśli można to chciałbym umieścić poprawki

 

Okres po preselekcji jest wlasnie po to aby tworcy w scislym finale mogli dopracowac swoje obrazy na polysk przed oddaniem pod ostateczny osad miedzynarodowego jury. A widze, ze wiele osob obawia sie czy w ogole moga je jeszcze zmieniac. To chyba wina zapisow w regulaminie, trzeba bedzie to usprawnic.

 

Odnosnie pracy trudno mi powiedziec, ktora wersja Alicji lepsza, bo przyzwyczilem sie do pierwszej :) Zabiegu z reka do konca nie rozumiem, jeszcze gdyby reka wchodzila, ale skoro wychodzi to tego nie widze w ogole. Nie latwiej jej bylo normalnie siegnac jak w poprzedniej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz! :) jedni wolą spięte włosy, inni rozpuszczone. wszystkich nie zadowolę, to wyzwanie dla prostytutki.

 

ręka przenika przez ramę - myślę, że to korzystniej wygląda niż poprzednio (\"Mam wrażenie jakby ramkę lustra Alicja trzymała pod pachą.\"-Smart).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności