Skocz do zawartości

The passenger - short


the_fgdf

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam że jest nadzieja ze skończę swojego shorta jak patrzę że ten koleś się nie poddał i się opłacało. Zgadzam się ze animacja posaci w platige kuleje, ale ile jest w tym kulenia (popatrzcie na reklamy z tego studia)a ile jest w tym zamierzonej interpretacji od reżysera który tak właśnie chiał? The Passenger to pixar w wydaniu domowym, przyzwyczailiśmy się do takiego typu animacji, a i postać podoban stylistyką do postaci a animation mentor. Takie są bardzo łatwe do robienia ekspresji wielkie oczy dłonie usta. Wszystko się od razu rzuca w oczy. No ale bestia pięknie też wyszła. Jedno jest pewne będziemy narzekać na polskie animacje dopuki będa miały polski klimat tak bardzo jesteśmy zepsuci amerykańskimi superprodukcjami. A przecież oni nie mają monopolu na STYL?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie masakra. Świetnie się bawiłem oglądając szorta. Spodziewałem się słabizny, pomyślałem, że jak ktoś męczy animacje 8 lat, to pewnie połowa rzeczy technicznie jest nie z tej epoki. A tutaj świetnie klasycznie i z jajem poprowadzona historyjka. Facet w poprzednim wcieleniu był jakimś buddyjskim mnichem i trochę cierpliwości mu pozostało... Byłby dół, gdyby w 6 roku produkcji zwątpił i wyrzucił projekt do kosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności