Skocz do zawartości

Chevrolet camaro


Savek

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym się przywitać, to mój pierwszy post, więc witam.

 

Od jakiegoś czasu interesuje się grafiką 3D, swoją wiedzę czerpałem głównie z książek i z tego forum, ale czas na jakieś poważniejsze modele. Wybrałem camaro (mało oryginalny pomysł, wiem), mam nadzieję, że powytykacie mi błędy i trochę pomożecie przez to przebrnąć.

 

Zaczynajmy:

beztytuuxm.th.jpg

 

beztytuu2zs.th.jpg

Edytowane przez Savek
Miniaturka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Imo powinieneś bardziej "zaostrzyć" krawędzie w tej wielkiej dziurze gdzie będzie kratka i światła. Przynajmniej po bokach i zwłaszcza na górze. U Ciebie to się jakoś zaokrągliło. Zobacz sobie np to zdjęcie http://www.etapetki.com.pl/galleries/transport/samochody/chevrolet_camaro_m.jpg No i zrób coś żeby nie było tego "dzioba" na środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala podpowiedz:) używaj symmetry, bardzo ułatwia prace, bo widać że oba boki nie są połączone. Wiem że to tylko po to żeby pokazać jak wygląda 'pełna maska' ale to tak na przyszłość bo sam kiedyś weldowałem wertexy jak głupi:D

 

A jeżeli chodzi o wykonanie siatki to tak jak poprzednicy. Trochę za gęsto i popraw krawędzie. W szczególności te koło świateł:)

 

Jedziesz dalej. Będę zaglądał bo mi się nie udało go dokończyć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie panowie ;)

 

@Kubajaniak: Dzięki, małe nie dopatrzenie z mojej strony, a ten "dziób" jak zauważył Kakaku to kwestia niezweldowanych vertexów.

 

@Kakaku: Dzięki za radę

 

Dalsza część pracy:

 

 

30533844.th.jpg89793978.th.jpg40519102.th.jpg

Edytowane przez Savek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno krzywo z tyłu:/

 

chyba musze powrocic do mojego starego modelu bo podoba mi się camaro

 

ja bym to zrobił troche innaczej jezeli chodzi o łączenia przedniego zderzaka i reszty pojazdu:

najpierw bym dokończył model a na koniec bym dopiero oddzielił 2 elementy bo tak nie ma jak wyciąć siatki aby MS ładnie na nią zadziałał, wiem miałem ten sam problem ale jak zostawiłem sobie ten element to na koniec całkiem dobrze wyszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności