Skocz do zawartości

Animacja anaglifowa - Gadget


sly

Rekomendowane odpowiedzi

Prace nad tą scenką zacząłem 2-3 dni przed informacją o filmiku "Bieg" ze stajni PI. Początkowo nawet nie myślałem o anaglifie, ale po wypiciu kilku Lechów okazało się że będzie scenka dla anaglifomaniaków.

Filmik nie jest shortem, jest testem. Wrzucam go dopiero teraz, ponieważ dopiero teraz.

 

 

Czekam na opinie.

Pozdrawiam.

 

P.S. Dziękuję chłopakom z B.Boys za muzykę.

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za wszystkie opinie.

 

kannu - tego "efektu" to nawet ja nie jestem pewien na 100% - zrobiłem sobie okularki sam, bo nie mogłem namierzyć takich czerwono-niebieskich w sklepach, jednak można dopatrzeć się "planów w 3d".

 

tjviking - dzięki. Jeśli chodzi o "making-of" to musiałoby być Większe zainteresowanie takowym, bo wiem że Tobie on nie jest potrzebny zupełnie, miszczu. (ale jakby co to odezwij się to opiszę co i jak :) Na razie popracuję nad innymi ujęciami w tej samej technice.

 

ttaaddeekk - B.Boys'ów oczywiście pozdrowię od Ciebie.

 

pozdrawiam Beastie Boys'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cała scenka jest w 3d to fajnie wyszło. Zastanawiałem się czy nie strakowałeś tego pudła do lekko przepalonego zdjęcia z aparatu.

Anaglif jest jednak bardzo niedoskonałym narzędziem i trzeba uważać na gryzące się kolory. Swego czasu też zrobiłem wizkę w anaglifie, lecz w bardzo wyważonych barwach (dla zainteresowanych link http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=62539). Szkoda, że puściłeś to ramię tak blisko kamery. Zawsze to kiepsko wychodzi nawet w najlepszych filmach. Ale mi zawsze podobają się takie eksperymenty, więc rozwijaj się chłopie ;)

Życzę oskara;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjasinski - zero trackowania - ale z kolorami to była rozterka - zostawić oryginalne, czy modyfikować - zostawić oryginalne. Zdjęcie lekko przepalone na podłodze, fakt - zabrakło korekty i sił. Dzięki za komentarz. Masz oko - będę Cię nękał teraz z korektami. Twoją wizkę znam i cały czas mam w pamięci - wielki respekt - napisałem co myślę. W ogóle anaglif to ryzyko pod względem kolorów.

 

F.Fighter - nie wiedziałem czy pisać to na początku właśnie, ale przymrużenie oczu pod koniec byłoby dla mnie wyznacznikiem działania "efektu 3d". Dzięki, robię dalej. (ja [delikatny] za każdym razem mrużę oczy),

 

pozdrawiam.

 

P.S. making-of w międzyczasie powstanie. może videotutek. (ale to podstawy podstaw - biliw mi).

Edytowane przez sly
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności