Skocz do zawartości

Audi S5


woody

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum zarejestrowałem się już kilka lat temu, ale nie udzielałem się, tylko śledziłem prace innych, więc witam wszystkich ;-)

 

Kilka lat temu zrobiłem 2-3 gnioty jakieś, a teraz postanowiłem przypomnieć sobie prace z maxem i nauczyć się nowych rzeczy.

 

Padło na S5, bo ładne i wydaje mi się dość "proste" w modelowaniu, a czy tak będzie to się okaże, proszę o wytknięcie błędów

 

p.s. mam nadzieje że ten temat mnie zmobilizuje troszkę

Edytowane przez woody
zmiana miniaturki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za gesta siatka(bok, maska przy przedniej szybie..), cos nie tak przy gornych rogach otworu na grill, jakos nierowno przy rogu laczenia sie zderzaka przedniego z reszta nadwozia(kawaleczek przed-na wysokosci przedniego kola)

Edytowane przez M4rcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączniku ostatnie testowe rendery jakie mam, ale nie wiem czy jest sens ich pokazywania, niedawno komp mi się sam z siebie wyłączył, a po uruchomieniu chcąc otworzyć plik moim oczom ukazało się takie okienko:/

bugwrrrrryyyyyyy.jpg

 

chyba raczej już tego nie odzyskam, no ale coś nowego się nauczyłem, choć troszkę mnie to zniechęciło do tego modelu wrrryyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz problem z otwarciem tego pliku to sprobuj, praca bedzie troche opoźniona (nie bedzie ostatnich modyfikacji) ale jedan wiekszość odzyskasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności