Skocz do zawartości

Jaką karte wybrać


Dexter32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wydania na nową kartę graficzną około 500 - 600 zł i teraz mam pytanko jaka karta w tym przedziale cenowym najlepiej spisuje się w programach graficzynych . Do tej pory siedzie na Creative GeForce 256 Anahilator Pro 128Mb i działa ona lepiej niż niektóre nowe karty :) ale czas na zmiane . Porosze o jakąś porade w wyborze !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

GF 4 Ti 4200 softwarowo przerobiona na Quadro 4 XGL (Soft Quadro4 -patrz pierwszy post w tym dziale). Jesli uzywasz 3ds max\'a NALEZY dodatkowo zainstalowac sterowniki MAXtreme, w przeciwnym wypadku przyrost wydajnosci bedzie prawie zaden...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz jeszcze rozwazyc Radeona9500 (jak znajdziesz to PRO ma 128RAM), potem wystarczy zmodowac go do 9700 (nie wszytskie wyswietlaja obraz poprawnie po taiej operacji) podkrecic czestotliwosci i jak sie uda masz 9700PRO (prawie ale jakosciowo niewiele bedzie odbiegac) odkad kupilem radka to jestem zwolennikiem ati ale ten Ti4200 mozesz odstac na http://www.barwkomp.pl za niecale 500 wersje ze 128MB Ram AGPx8

decyzja nalezy do ciebie, wydajnosciowo w maxie podobnie sobie radza w open gl i dodatkowo mozesz skorzystac z maxtreemow jak Mareg slusznie napisal...

 

odradzam ci tylko geforcy FX unikaj ich jak ognia, porownywalny z ti4200 jest dopiero 5600ultra a tn juz kosztuje wiecej i wcale nie jest lepszy..

ale sie rozpisalem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu ma unikac fx\'ow jak ognia.... fx\'ow jest cala masa i nie nalezy ougolniac. fakt ze wiekszosc to syf do potegi ale taki fx5900XT to na dzien dzisiejszy bodajze najlepszy zakup jesli ma sie na wydanie 900zeta z hakiem. szczegolnie, ze mozna sobie za darmo przerobic 5900xt na 5950U flashujac bios (sprawdzalem na winfascie 5900xt za 915 zl, bez problemow da sie przerobic na 5950U, dziala w 100%, oszczedzamy kilkaset zlotych) wiec nie sadze aby unikanie jak ognia akurat tego fx\'a mialo jakikolwiek sens....tak przerobiony fx zje kazdego softmodowanego GF Ti bez zalkniecia w kazdym tescie opengl o dx3d nie wspominajac...

 

co do maxtremow to kolega raczej z nich nie skorzysta sadzac po jego nastroju.

 

no ale ogolnie sie zgadzam

ze majac 500zl najlepiej kupic Ti4200 i przerobic na Q700XGL

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał MareG

GF 4 Ti 4200 softwarowo przerobiona na Quadro 4 XGL (Soft Quadro4 -patrz pierwszy post w tym dziale). Jesli uzywasz 3ds max\'a NALEZY dodatkowo zainstalowac sterowniki MAXtreme, w przeciwnym wypadku przyrost wydajnosci bedzie prawie zaden...

 

pozdr

Mam pytanko czy to nie wpłynie na gry bo oprócz mnie z komputera kożystają 2 osoby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadza sie, przeciez napisalem ze wiekszosc fx\'ow to kaszanka. tak jak napisalem z fx\'ow to jedynie od 5900 w gore. swoja droga dziwie ci sie akdsn ze wydales tyle kasiory na takie padlo..jak ja cos kupuje to z reguly czytam kilka roznych testow....jakos nie mam w zwyczaju wierzyc cudownym oznaczeniom kart i zapewnieniom marketingowcow...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności