Skocz do zawartości

proba modelowania 3d ;/


dizek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ale jestem ***** nie wiem raz to zrobilem o czym wpisalem w 1 poscie juz teraz nawet na sucho tego nie moge zrobic robie tak jak ten koles na tym filmiku robie poly zaznaczam to daje border jak skalowac sie potem da ale jak przytrzymuje ten ********* SHIFT to juz mi znika scalanie i nic sie nie da zrobic;/

Edytowane przez tweety
wulgaryzmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nie rozumiem. ale może zacznij od tego żeby uzbroić się w więcej cierpliwości. myślę, że 3d a przede wszystkim nauka tego wymaga :) tak więc na spokojnie.

 

jeśli chodzi o Twój problem to najprawdopodobniej nie usunąłeś bocznych ścian. tzn - gość na początku tworzy cylinder a po wrzuceniu editable poly usuwa boczne ściany i jedną podstawę. dopiero wtedy po kliknięciu boarder i zaznaczniu swojej krawędzi da się skalować. jeśli masz bryłę to scalowanie się wyłącza po kliknięciu shifta.

 

po prostu musisz mieć tylko jedną - przednią ścianę jeśli chcesz to zrobić. a jeśli to nie to to nie wiem ;]

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli nawet chcesz zacząć od samochodu to przydałby się jakiś tutorial w którym autor od razu mówi co robi i dlaczego - bez tego może i nauczysz się trochę ale niekoniecznie będziesz widział dlaczego coś jest robione tak a nie inaczej. polecam Digital Tutors - Automotive... - to jeśli koniecznie chcesz zacząć od auta. W necie jest mnóstwo darmowych, mniejszych i dobrze omówionych tutoriali - sam z nich często korzystam bo tak jak Ty jestem początkujący - tak więc polecam :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności