Skocz do zawartości

Tworzenie gier (Techland)


cichysit

Rekomendowane odpowiedzi

Pracowałem z chłopakami z techlandu i moge powiedzieć jedynie to że są to ludzie bardzo zaangazowani w to co tworzą jednoczesnie z wielką dozą humoru w sobie i radochą z wykonywanej pracy. Pamiętam początki produkcji Call of Juarez 2 i nie mogłem się nadziwić jak wielka organizacja zapanowała w firmie i jak wielkie postepy udało się osiągnąć w ciągu zaledwie 2 tygodni od rozpoczęcia projektu. Niesamowita organizacja. Paweł Selinger który jest dyrektorem artystycznym wybiega swoimi wizjami, myslami na wiele miesięcy na przód i potrafi te wizje przekazać grafikom, trzymając w szczególności piecze nad projektami koncepcyjnymi. Jest osobą od której wiele się nauczyłem i aż łaza się kreci w oku żeby jeszcze kiedyś popracowac przy grach ; ) pozdrawiam norden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Praca w dużej grupie, gdzie ma się mało do powiedzenia, a praca w małej grupie gdzie ma się sporo do powiedzenia..."

Wydaje mi się, że mamoulian chciał porównać tego typu aspekty.

Oczywiście to nie jest takie proste, a wszystko ma swoje zady i walety... Generalnie w takim wypadku dużo zależy, też od aspiracji i osobowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamedev sie zmienił. 20 lat temu to było totalne podziemie, gry robione przez amatorów- pasjonatów. Później zaczęła pojawiać się kasa, organizacja aż do tak ogromnych projektów jak teraz. Wtedy wszyscy byli cacy, teraz nie ma już tak prosto. Można robić gierki na ifona, DSa, albo małe podziemne projekty na PC. Można... tylko ile można. Z resztą duże projekty jak wychodzą i dają rade to duża satysfakcja.

 

To jest branża dla pasjonatów. Inni mają ciężko przejść przez sito naboru.

 

No fajniutki filmik. Tak sie przyjemnie ogląda. :)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności