Skocz do zawartości

konkurs procad'a


ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Masz 100% racji , jedna wielka LIPA . Startowałem z 10 lat temu w podobnym konkursie organizowanym przez PROCAD i tam oceniała prace komisja parosobowa . Raz zajeliśmy 2 miejsce , drugi raz wygraliśmy . Za pierwszym razem przegraliśmy obiektywnie patrząc z lepszą pracą od naszej .

Teraz to jakaś zabawa zakompleksionych dzieciaków , spędzających czas na głosowaniu sami na siebie .

Jest jednak nadzieja - pojawiła się informacja o możliwości weryfikacji oddanych głosów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, konkursy w których prace są wybierane poprzez głosy internautów w choć jednym etapie, nie wygrywają najlepsze prace. W regulaminie nie ma nic o głosowaniu, czy sposobie wyłaniania zwycięzców (przynajmniej nie udało mi się znaleźć). Jest sporo bardzo dobrych prac które maja bardzo małą ilość głosów:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądziłeś, że w konkursie rozstrzyganym (choćby częściowo) poprzez "głosowanie internautów" zwycięży najlepsza praca? Wygrywa ten kto nakłoni większą liczbę osób do zagłosowania na siebie ;)

No troche naiwny jestem :]

Szczerze mowiac myslalem ze glosowac beda tylko uczestnicy konkursu.

Takie masowe glosowanie sprawdza sie wtedy, jak glosuje bardzo duza ilosc osob i nastukanie sobie czesci glosow niewiele pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności