Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari Enzo


blomd

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem ostatnio czystki na dysku i natknąłem się na stary model. Pomyślałem, że głupio go tak zostawiać...

Poprawił bym jeszcze kilka drobnych rzeczy, ale niestety sprzęt mi na to nie pozwala. Zapraszam do komentowania.

 

 

ferrarienzo2.png

Edytowane przez blomd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Widać fale na uszczelkach szyby, tylna felga wygląda na mniejszą i jaśniejszą niż przednia, a "nos" Enzo ma 2 takie uskoki na swojej długości. Krawędź między przednim spoilerem a błotnikiem jest nierówna. W tylnej części samochodu widać, że lakier srasznie mocno odbija białe otoczenie, przez co render wygląda blado, brakuje mi kontrastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kr3tz: Tylne koło jest większe od przedniego (tak jak w oryginale) wydaje się mniejsze chyba przez ogniskową, uszczelki są równe, zapewniam Cię, tylko wyszły jak by były krzywe przez to co się w nich odbija...

 

mirach, kellyq, Touch: dzięki :)

Trochę pobawiłem się suwakami w PS:

ferrarienzo3.png

Edytowane przez blomd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta ostatnia postpro nawet ładna ale:

ciasno w kardze bardzo

przydaly by się jakieś szczegóły (wnętrze, lepiej widoczna lampa, jakiś bump na kratkę we wlotach zeby sie błyszczała bo teraz jest płaska i czarna)

boczny wlot ten mniejszy wyglada jak taka wycieta dziura a powinno sie tak zaginać.

uszczelka i zagięcie szyby nie jest ok. porównaj sobie: link

ta ciemna listwa z przodu jest krzywa ale na to można już przymknąć oko bo na post produkcji zamineiła się w czarny cień

 

nastepny model bedzie lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności