Skocz do zawartości

Interaktywna prezentacja?


poniatka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprawa wygląda następująco.

Stworzyłem model budynku z zewnątrz (elewacja), wnętrze mnie nie obchodzi. Stworzyłem też teren wokół budynku. Plany były takie, aby wyrenderować tylko film. Plany jak to zawsze plany - zmieniają się.

 

W jaki sposób zrobić z tego INTERAKTYWNĄ (każdy kto będzie to oglądał będzie miał wpływ na to co chce oglądac) prezentację wykorzystując już stworzone obiekty?

 

Z tego co sie orientuję to można to zapisać w postaci czegoś w rodzaju gry.

 

Czy ową grę będzie można w jakiś sposób osadzić na stronie internetowej?

 

Na daną chwilę wymyśliłem tylko to, aby podzielić mój projekt na jakieś kluczowe punkty i wyrenderować filmy pomiędzy nimi. Wrzucić je do flasha i po krótce mówiąć - dodać strzałki. Jestem w punkcie A chcę iść do punktu B, wciskam odpowiedni prycisk, ładuje się odpowiedni film. Nie spełnia to jednak w 100% moich oczekiwań.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

blender ma wbudowany GameEngine można zrobić coś w stylu gry i zapisać do execa, był też kiedyś plugin aby wyświetlać na strone ale taki plugin trzeba doinstalować w przeglądarce, co raczej skutecznie zniechęca odwiedzających. tu wiecej o GE http://troman.pl/

Jeśli ma to być prezentacja, to możesz zrobić execa, z tym że będzie uboższe niż render. Jeśli ma to być na stronie, to raczej tak jak mówisz, ewentualnie przenieść do papervision albo innego flashowego silnika 3d, ale to jeszcze wiecej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności