Skocz do zawartości

[exterior] budynek biurowo-konferencjny


Abell

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nigdy nic nie pokazałem, tylko krytykowałem, więc czas i na mnie, uwagi mile widziane.

 

Budynek biurowo-konferencyjny.

Projekt w Porcie Praskim w Warszawie - praca semestralna.

Budynek miał być głównie użytkowany przez młodzież na wykłady, konferencję oraz pomieszczenie biurowe pod wynajem.

 

Plan zagospodarowania mi zaginął.

 

Poziom -2

poziom2.jpg

 

Poziom -1

poziom1.jpg

 

Poziom 0

poziom0.jpg

 

Poziom +1

poziom1.jpg

 

Poziom +2

poziom2.jpg

 

Poziom +3

poziom3.jpg

 

A-A

84084070.jpg

 

B-B

27239346.jpg

 

Elewacje

elew.jpg

 

elew4.jpg

 

elew2.jpg

 

elew3.jpg

 

Wizz

wiz1l.jpg

 

wiz2f.jpg

 

wiz3.jpg

 

wiz4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heej!

 

mocno zamieszałeś z tymi sznurami/kablami na elewacjach ale to chyba modne jest..

trudno coś powiedzieć więcej o tym projekcie jak to z zewnątrz wygląda bo na wizkach nie pokazujesz kontekstu...

a co do wnętrz - czy oby ta jednak klatka schodowa może ewakuować wszystkich z tych sal konferencyjnych? przy tej powierzchni chyba by już ze 2 się ze przydały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budynek wydaje się wklejony w przypadkowe tło. Szyby prawie wcale nie odbijaja wyrazistego nieba. Popracuj nad perspektywą. No i te kwiatki, ciężko jest sie skupić na budynku. Pewnie wizka sprzedana, ale dla własnej satysfakcji mógłbyś ją dopracować. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boba co do kontekstu - to go nie było bo w koło nic nie ma. Tylko w oddali widać budynki. A co do klatki schodowej to rozmawiałem ze strażakiem i daje radę, lecz kazał mi dać jedną z +1 na poziom 0 z sali bankietowej

ola-f hehe, już to słyszałem kilka razy co do tej wizki

biszkoptetak zwykły sufit rastrowy HunterDouglas'a, nie mogłem wygrać z tą wizką z zachodem

adam_mno tak jest. Tło było wklejane w PS. Wiem, że perspektywa jest z poziomu żaby, lecz dzięki temu nadałem dynamizm budynkowi, który go nie miał bo jest oparty na planie prostokąta. A co do kwiatków to wiem, zaszalałem niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie to material i kolor uzyty calkowicie przypadkowo. za duzo kolorow i materialow na budynku to tez nie za dobra sprawa;/ fajnie jak jeden jest dominujacy i ozdabia prawie caly budynek,a reszta to akcenty. A u cieibie wszystko se soba chce rywalizowac- kolory wybiaja sie i odwracaja uwagi od tej siaty ktora jak sadze miala byc dominujacym motywem w budynku. z tylu jeszcze beton jakis- dlaczego beton? bo jest trendy?;/

 

W przekroju nie pokazujesz tych naciec w kolorowych pasach, nie pokazales fundamentow, no ja niewiem czy to tak dobrze...?

 

Co do samych wizek-pierwsza zapowiadala sie dobrze, ale pozniej to....sam chyba wiesz;/ niebo przypadkowe, budynek nie odbija w ogole swiatla otoczenia, kadry malo ciekawe....

 

Bryla budynku moglaby byc naprawde ciekawe, troche rzeczy do zmian, no i wizki skopaly ci troche projekt;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności