Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wrzucam do WIPa moją drugą wizkę. Jak zwykle chciałbym prosić o rady, czyli co poprawić a co całkowicie wyrzucić :P Poduszki i grzejnik pochodzą z Evermotion reszta moja. Nie mam żadnych refek więc może być parę nieścisłości w wymiarach. Dywan będe robił od nowa wrzuciłem go "aby był". No to chyba już wszystko XD.

 

Render:

vizwip.th.jpg

 

Z góry dzięki za konstruktywną krytykę ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem fajnie, mam pytanie z czego jest zrobiona konstrukcja za łużkiem czy to drewno czy metal bo wyglada jak metal. Mam uczucie że troszke za bardzo przepaliłeś tą scenkę ale to tylko IMO. Koc jest troszkę plastikowy. Wal do przodu jest fajnie duży + za to że napisałeś co nie twoje BRAWOO;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wszystko zbyt masywne, przede wszystkim rama tego czegos za lozkiem, półki, żyrandol i rama obrazu. Dla zilustrowania wrzucam over.

 

EDIT: uchwyty itp. dodatki tez powinny być tu przynajmniej 2x mniejsze

wizka.jpg

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witam ponownie.

 

W tygodniu mam niewiele czasu więć prace będą się poruszać raczej powoli. Odchudziłem trochę półki i uchwyty, konstrukcja z tyłu to drewno ( taki wysoki połysk bo było czyszczone Pronto XD ). Scenka jest przepalona bo na razie nie bardzo mam ochotę kombinować z ustawieniami świateł i rendera dopóki nie zrobię czegoś więcej.

Nie bardzo rozumiem o co chodziło Ci z tym obrazkiem na ścianie.

Prosiłbym o jakieś propozycje na żyrandol, lampkę lub tym podobne bo szczerze mówiąć nie mam pojęcia co tutaj można powiesić.

 

Dzięki za rady i podmalówkę w PSie.

 

PS: Jak zwykle w moim wątku tłumy XD

 

vizf.jpg

 

EDIT:

Dywan oczywiście będzie dalej męczony, na razie wygląda dziwnie, bo nie styka się do końca z ziemią.

Edytowane przez Shiroi-Shacho
Zapomniałem linku wkleić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek przydał by się jakiś widok za oknem bo wygląda jakby było zaklejone papierem kolorowym, i np jakieś książki na półkach albo kwiatki, bo ogólnie pokój sprawia wrażenie niezamieszkałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze wszystko ma zbyt grube ramy, przede wszystkim obraz, poza tym szklany kiepsko wyglada, lepiej dac matowa fakturę. Ogólnie w tak malej przestrzeni masywnosc i ramki to fatalny pomysl. Twoja wizka - Twój żyrandol. Ale kieruj sie przestrzenia. Dalem zamiast obrazku w overpaintingu bialy panel, ktory moze zastapic np. zyrandol.

Zmien kolor poduszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz cos koniecznie wieszać: 1-oświetlenie podtynkowe punktowe ale wtedy sufit ci sie troszka obniży 2-fajne lampki wolnostojace lub na szafkach 3-robisz fajna wnękę w lewej scianie i ja fajnie oswietlasz halogenkami(punktowe lub cały pasek diod) 4-a jesli sie upierasz ze ma byc cos na suficie to napewno nic co bardzo zwisa, listwa z reflektorkami kierunkowymi np coś takiegohttp://www.spotline.tomix.pl/p/pl/147444/1+-+asto+4+147444+-+spotline.htmlhttp://alejka.pl/halogenowe-lampy-sufitowe.html Co do ilości odpowiadajacych to sie nie przejmuj wazne zebyś dostał trafne podpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że najlepsze byłoby oswietlenie punktowe, delikatne, cieple diodowki, no i jakas lampa stojaca, jakby sie chcialo poczytac przed snem;) szczerze mowiac to chyba ze trzy dni tym pronto musiales szorowac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Heh, niestety plik ze scenką mi się posypał i został mi tylko plik z samymi ścianami i panelami. Zmieniłem trochę wystrój, nie patrzcie na bąbelkowy dywan (źle ustawiona mapa displace) i mapowanie drewna. Zastanawiam się nadal nad oświetleniem oraz nad zlikwidowaniem lewego regału i umieszczenie w tamtym miejscu wnęki z półeczkami.

 

s_vimes: Mógłbyś podać przykład oświetlenia podtynkowego punktowego? Szczerze mówiąc słabo się na tym na razie znam.

 

viz.jpg

 

EDIT: Po wrzuceniu szafeczka na pierwszym planie wydaje się za duża :P, Materiały ogólnie w większości do zmiany, ale to już jutro.

Edytowane przez Shiroi-Shacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności