Skocz do zawartości

nagrywarka error


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

nagrywarka lg cd-r. system xp.

 

wszystko chodzilo dobrze az w pewnym momencie naped odmowil wspolpracy przy nagrywaniu wyswietlajac komunkat w nero: `drive is used by another application` a w iso buster jakis error z numerkiem. naped czyta ale nie wypala. przelozylem do drugiego kompa i to samo wiec oddalem nagrywarke do serwisu.

podlaczylem dzis inna stara nagrywarke, zaladowalem nowe stery i problem sie powtarza. wiec juz nie mam pewnosci czy jest to uszkodzenie napedu czy siakis wirus. soft na obydwu kompach byl reinstalowany a urzadzenie z systemu usuwane i ponownie instalowane razem ze sterownikami. stara nagrywarka dzialala bez problemow kilka lat a nowa kilka miesiecy, do tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

taki opis znalazlem w necie:

Manages CD recording using Image Mastering Applications Programming Interface (IMAPI). If this service is stopped, this computer will be unable to record CDs. If this service is disabled, any services that explicitly depend on it will fail to start.

 

u mnie ta usluga byla stopped i nie nagrywalo. dopiero jak zrobilem disabled poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n/p

 

noo, ciekawe jaka kwote ci zaspiewaja w serwisie...heh, zawsze mozna sie targowac

 

a ta usluga to ten nieszczesny natywny system nagrywania w xp....totalne nieporozumienie btw..ma jakiegos buga i wewala sie pod inne progsy do nagrywania, ja mam xp pro z sp1 i mam to wylaczone by default, nie wiem, moze sp1 naprawil tego buga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał akdsn

taki opis znalazlem w necie:

Manages CD recording using Image Mastering Applications Programming Interface (IMAPI). If this service is stopped, this computer will be unable to record CDs. If this service is disabled, any services that explicitly depend on it will fail to start.

 

u mnie ta usluga byla stopped i nie nagrywalo. dopiero jak zrobilem disabled poszlo.

 

bo bill wychodzi z zalozenia, ze ludzie beda nagrywali tylko i wylacznie za pomoca tego wbudowanego w xp menadzera nagrywania:/ wiec dlatego pisze ze jak sie wylaczy te usluge to nie bedzie sie dalo nagrywac hehe..szczyt bezczelnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności