Skocz do zawartości

Spolszczenie albo torturial...


lukas22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest spolszczenie do 3ds max 2009?

Albo jakiś torturial który oprowadzi mnie po całym programie? program nie należy do prostych.. w tej chwili nie umiem nawet skorzystać z torturiali z tej strony ponieważ są one dla zaawansowanych osób które znają już trochę program...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

No chyba będę zmuszony książkę zakupić;/ bo z tutoriali po angielsku nic nie wiem..

Zainstalowałem 3ds max-a z jednego powodu.. muszę edytować jedną animacje a nawet nie mam pojęcia jak ją odtworzyć w programie;/

 

 

http://www.katalog.wow-center.pl/6/

 

Mam plik źródłowy .max po otwarciu domek jest czarny;/ i lipa nie wiem co dalej..

Edytowane przez lukas22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - alt+w

2 - rozwiń listę "Modifier List" (widać ją w prawym górnym rogu obrazka), i wybierz "Extrude"

 

Tutoriale dołączone do Helpa Maxa są proste i przystępne... Zainstaluj sobie English Translator, i działaj... Te tutki są bardzo proste, nawet dla osoby słabo posługującej się Angielskim - jak coś, to wystarczy od czasu do czasu zajrzeć do Translatora czy słownika zwykłego, i zobaczysz, że po kilku razach pomoc w tłumaczeniu w ogóle przestanie być potrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ten program jest super.. można dojść do wielu rzeczy samemu:) z tym kopiowaniem poziomów akurat sobie sam poradziłem ale wielkie dzięki za pomoc:))

Mam mały problem.. rysuje liniami kontur budynku no i za każdym razem gdy zamykam obwód lini z lewej strony linia konwertuje mi się na łuk albo wyskakuje jakaś prosta kreska;/ jak to edytować? albo jak edytować utworzone linie..

Edytowane przez lukas22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształty utworzone z linii edytujesz w zakładce modify. W panelu bocznym 2 okienko u samej góry (kształt musi być zaznaczony). Schodzisz niżej i pod Selection wybierasz wierzchołki (czerwone kropki w 3ds 2010). Pokażą się one na utworzonym kształcie, klikasz na nie prawym myszy i pojawi się okienko z opcjami, i po lewej stronie w górnej częsci masz opcje bezier, corner, smooth itd. Wybierz corner (ostre wierzchołki). Każdy wierzchołek można przesuwać itd.

Edytowane przez jarox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Trzeba go najpierw wyrenderować. Klikasz F10 - pojawi się okno z opcjami i na samym dole jest przycisk render, po przetworzeniu sceny na obraz 2D możesz go zapisać. W tym samym okienku jest ikona dyskietki i tam też wybierasz format pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższej przerwie.. po dłuższej przerwie:) znów załączyłem 3dsa no i próbuje stworzyć grzyba nuklearnego.. mam banalny problem;/ nie pamiętam jak załączałem osie.. do przesuwania w górę w bok i po skosie.. takie z 3 strzałkami niebieska zielona i czerwona.

Z torturiala video wywnioskowałem że muszę kliknąć na w ale to nie pomaga;/ pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności