Skocz do zawartości

Opera 10.50 a linki w Tlen'ie


avant.garde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W sumie temat dość śmieciowy, ale chciałem zapytać czy spotkał się ktoś może z poniższym problemem po updacie na nową Operę.

 

Zaktualizowałem Operę z wersji 10.10 do 10.50 i od razu sporo zmian w funkcjonalności odnotowałem. Ale najbardziej denerwującym dynksem jest to, że przestały mi działać linki przesyłane Tlenem - a konkretniej po kliknięciu w link otwiera się pusta Opera (ze stroną startową), dopiero jak Opera jest już włączona, po ponownym kliknięciu odpala się właściwa zakładka ze stroną z linka. Pamiętam, że wcześniej nie było tego typu problemów w kwestii aktualizacji.

 

Pytanie czy jeśli problem występuje nie tylko u mnie, to czy udało się komuś z tym uporać, bo przyznam, że strasznie irytujące to jest (wersja tlena: 6.00.3.77)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chcę zakłądać nowego tematu, bo chyba nie ma sensu, ale googlam i znaleźć nie mogę.

 

Aktualizowałem dzisiaj do tej całej 10.50 i teraz (win7) jak najeżdżam na ikonę opery w pasku start to mi sięrozwija menu z kartami, i muszę wybrać jakąś kartę żeby przejść do okna (i jednocześnie karty) opery. Błagam, niech ktoś zdradzi mi jak to wyłączyć, bo mnie zaraz szlag trafi, a w googlach nie mogę wyszperać. :|

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności