Skocz do zawartości

Noclegi we Włoszech


PICsell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ile dni chcesz tam zostać i jakie masz wymagania?

Pokój jednoosobowy w hotelu to rozwiązanie najdroższe, ale najbezpieczniejsze, potem są łóżka w hostelu, ale o wygodzie mediolańskich hosteli nie mogę nic powiedzieć. I to i to znajdziesz na dowolnej międzynarodowej stronie do rezerwacji hoteli.

Jeśli chodzi o wynajęcie pokoju na conajmniej parę dni to polecam to:

http://www.easystanza.it/

zdaje się że trzeba im parę euro zapłacić za pełny dostęp do kontaktów, ale mogę potwierdzić, że to nie jest żadna ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U, późno Panie, późno. Ludzie już teraz szukają noclegu pod Mediolanem, bo w centrum to może być ciężko.

 

Dwa tygodnie temu już byłem w Mediolanie, szukając mieszkania, i dwie noce spędziłem w bardzo tanim hostelu. Miejsca tam sporo, warunki nie były szokujące, ale może mają jeszcze miejsca, bo to takie raczej mieszkanie zaadaptowane na hostel, posądzam, że zbyt wiele osób go nie zna. ;)

 

Sweet Tre Hostel

Address: Via Ciaia, 5, Milan, 20158, Italy

Telephone: 0039 320 961 7290

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki w zasadzie przestały mieć już znaczenie. Zaczynam myśleć o tym wyjeździe w kategoriach studenckiego wypadu na truskawki, bo bilety dawno zabukowane, a organizacja wyjazdu daleko w polu.

BobbyPeru - Ze względu na sytuacje zmieniły się nieco plany: 2 noce Mediolan, 2 noce Werona, 2 noce Wenecja

Szymon --> Jakie koszty i czy masz jakiś kontakt @?

 

Edit: To z innej beczki: Zlalazłeś tam już to mieszkanie? :D

Edytowane przez PICsell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew.

Poszukam jeszcze na forach typu www.hospitalityclub.org.

Btw - BobbyPeru - zdziwiło mnie nieco pytanie w kwestionariuszu o orientacje seksualną :D

pressenter - 45 to faktycznie była to trochę wygórowana stawka chociaż w poszukiwaniach kilka razy spotkałem się z 200-300e/os [hotel].

Narazie średnia stawka wynosi ok 20e/os i chyba na tym zamknie się temat.

Żonka doradziła mi wizytę na squocie, bo faktycznie jest tam sporo aktywistów którzy przecież nie śpią powiedzmy w burj al arab :-).

 

Edit: Z tym burj al arab to strzelałem, nie mam zielonego pojęcia jaki jest najdroższy hotel w naszym układzie planetarnym.

Edytowane przez PICsell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Couchsurfing i hospitalityclub już wspomniany - bardzo dobrze, świetne portale, też z nich korzystam - znalazłem tam nocleg w Rzymie.

Jeszcze polecam http://www.global-freeloaders.com - tutaj znalazłem nocleg na 5 dni w Budapeszcie u rewelacyjnie miłej rodziny, która całe piętro swojego domku nam udostępniła. Nie dość że za free to jeszcze nam jedzenie przynosili z troski ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności