Skocz do zawartości

Netia - internet 8Mb za 59zł w pakiecie z telefonem.


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam opinii nt. Łącza internetowego od Netii. Chodzi o usługę 8Mb wraz z usługą telefonu przepisanego z linii TPSA

 

Do tej pory korzystałem z łącza Multimedii ale po serii niekompetentnych pracowników BOA i ciągłych awariach ich łącza mam powoli dość tego żenującego spektaklu. Do decyzji przyczyniła się także umowa z nimi a raczej jej koniec miesiąc temu, gdy nie poinformowali mnie o zakończeniu promocji i przysłali rachunek za standardową usługę 138zł za 1Mb :) (Oczywiście takie firmy nie mają obowiązku informować swoich usługobiorców o kończącej się umowie i w przypadku braku z ich strony reakcji usługa świadczona jest nadal w trybie standardowym).

 

W moim mieście niestety Multimedia jest jedynym dostawcą internetu poza TPSA, niedawno okazało się że mogę też skorzystać z usług Netii w pakiecie Internet+Telefon.

 

Pytanie do was - Jak wam to łącze działa? Jak wygląda sprawa awarii i szybkości ich likwidacji. Lubie sobie od czasu do czasu popykać w gry sieciowe więc informacje o ew. Lagach też były by mile widziane.

 

Wiem że kiedyś Netia korzystała z łącz TPSA (albo coś w tym stylu, BSA?), teraz coś mówią o całkowitym przejściu na LLC. Także też był bym wdzięczny jeśli ktoś z doświadczeniem to w skrócie opisze.

 

Liczę na wasze odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co by nie mówili Netia i tak w większości przypadków siedzi na łączach TP więc jeżeli coś padnie to zwykle słyszy się "To nie nasza wina, TP opóźnia naprawę", ale takie przypadki zdarzają się rzadko, a przynajmniej zdarzały bo..."8 MB za 59zł" - znakomita promocja i to już od dłuższego czasu, Netia nigdy wcześniej nie miała tylu nowych umów co w przeciągu ostatniego roku i tylu abonentów w ogóle. Nie spodziewali się tego i nie dają rady, tak że załatwienie czegoś obecnie przez BOA graniczy z cudem - dodzwonienie się to tak jedna trzecia sukcesu.

W skrócie polecam ( podczas trzy letniej umowy żadnych problemów ), ale jak będziesz miał pecha to nikt Ci w BOA nie pomoże przynajmniej nie od razu - sześć razy do mnie dzwonili ostatnio z pytaniem o awarie łącza, której nie było za każdym razem tłumacząc błędem systemu i nie poprawieniem tego przez poprzedniego konsultanta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No więc, po długich bojach z Netią wreszcie podłączyli mi neta.

 

Jak na razie pięknie chodzi. 8Mb na LLU (czyli ich łącze/centalki)

 

811863861.png16703003.png

Edytowane przez Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności