Skocz do zawartości

teczka 2d: pimpek


Gość pimpek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pimpek

Cześć, postanowiłam i ja założyć tu teczkę licząc na konstruktywną krytykę. Na pierwszy ogień moja pierwsza ilustraca od początku w PS, na razie tylko część większej całości. Do tej pory czułam się pewnie tylko w tradycynych technikach, ale postanowiłam spróbować swoich sił na tablecie (bamboo fun A5). Postaram się w najbliższym czasie skończyć reszte i też wrzucę.

Mam problem z tkaninami więc proszę o rady jak wybrnąć z tego.

 

galopem.jpg

 

pozdrawiam Agnieszka

 

hm, w sumie dodawanie zdjęć wydaje się takie proste a nie potrafię... o udało się :)

Edytowane przez pimpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam na forum i kilka rad:

- nie zaczynaj z białego, ustaw sobie jakiś neutralny kolor, choćby szary

- wymyśl sobie punkt padania światła/świateł. Zauważ, że w twoim rysunku nie ma światłocienia, co strasznie spłaszcza bryłę

- lepiej jechać całość od ogółu do szczegółu mimo, że dopieszczanie jednej postaci kusi.

Ludzie tutaj na pewno jeszcze rzucą Ci garść rad, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybrnąć z problemu z tkaninami? Nic trudnego. Re-fe-ren-cja. Może być z google, czy jakieś tam zdjęcie, ale najlepiej jest sobie wszystko ustawić w naturze. Jak nie ma kto pozować, to sama się ustawiasz i cykasz sobie fotki. No, póki co ta pani nóg jeszcze nie ma :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pimpek

eh bo ona siedzi nie po męsku tylko po babsku i ma nogi na lewą stronę ;) tak wiesz, jak to drzewiej kobiety siedywały na koniach a nie okrakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/tutorial.php?id=97

 

 

Zwroc uwage, ze czasem odzwierciedlenie na rysunku tego jak cos sie uklada w rzeczywistosci nie zawsze wyjdzie mu na dobre. Owszem, nogi mozna by tak przedstawic, ale mysle ze akurat taki kadr sie do tego nie nadaje po prostu. Przeczytaj powyzszy tutorial - masz tam zawarta naprawde porzadna podstawe do rozpoczecia zabawy z 2d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności