Skocz do zawartości

Problem z instalacją 3ds Max 2010


Poriqq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Dzisiaj pobrałem sobie trialową wersje 3ds maxa, ale niestety id razu pojawił się problem ... (Jak zawsze jak do czegos sie zabiore )

Włączając plik instalacji mam coś takiego :

beztytuuwna.png

Nie moge zainstalowac 3ds Maxa, bo pisze tam cos o SSE2... Nie mam pojecia co to jest. Szukałem po całym necie o tym ale dowiedziałem sie tyle co nic i tego nie da sie nigdzie pobrac bo to jest przeciez zwiazane jakos z procesorem ( tak wyczytalem). Moze wy wiecie co na to poradzic ? Czy tutaj chodzi o wersje ? Czy musze sciagnac wersje 64 bit ?

 

BŁAGAM O SZYBKA POMOC !

 

@EDIT

Aha oczywiscie komp :

Windows XP SP3

Procesor AMD Athlon 64

640 RAM itd. wiecej chyba wam nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jezus dzieki wlasnie to ogarnalem xD Sorki za problem :)

 

@EDIT

Mhmmm... Ale skad sciagnac triala na 64-bit ? Bo ja w ogole tego nie ogarniam ... Na stronce jest tylko do downloadu 32bit a 64 nie ma sa tylko napisane wymagania ... Kurde help xD

Edytowane przez Poriqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autodesk najprawdopodobniej nie udostępnił trial'a 3ds max 2010 na platformę x64. Przynajmniej ja tego też nie widzę.

 

Nie wiem jak to wygląda na Athlonach ale na moim Intelu 3ds max 32, odpala bez problemu.

Na pewno masz Athlona 64? Może coś się spierniczyło i instalator max'a nie rozpoznaje typu procka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno teraz to juz w ogole namieszalem :)

Lepiej wam screena wysle bo ja juz sam nie wiem o co tutaj chodzi xD

Na moje oko to jest 86 bit :) a tego to juz w ogole nie widze xD Ja sie juz lepiej nie oddzywam bo zamieszanie robie :) Everesta jeszcze po formacie dyskow nie zainstalowalem ale mysle ze takie info wystarczy :)

sdadad.png

Strasznie was przepraszam za zamieszanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dosc stary procek 32 bitowy. Moze rzeczywiscie nie ma zaimplementowanych instrukcji SSE2 ?

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/SSE2 twierdzi ze twoj procek rzeczywiscie nie supportuje tego:

Notable IA-32 CPUs not supporting SSE2

 

The following CPUs implemented IA-32 after SSE2 was developed, but did not implement SSE2:

 

* AMD CPUs prior to Athlon 64, including all Socket A-based CPUs

 

chyba pozostaje stwierdzic ze za nowa wersja maxa jak na twoj procek.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ja pamiętam jak miałem najlepszego kompa we wsi xD Wielkie dzieki panowie :P A co myslicie o starych wersjach 3ds maxa ? Myslicie ze sa w porzadku ? I ktora ze starszych wersji nie potrzebuje SSE2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ja pamiętam jak miałem najlepszego kompa we wsi xD

 

tez swego czasu na takim procku pracowalem, Maxa 8 o ile dobrze pamietam wtedy mialem. Max 9 to dobra wersja byla, niezly rocznik, poludniowe zbocza i rownomierne naslonecznienie...

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności