Jump to content

3D man

Members
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About 3D man

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. 3D man

  Zwis Maxa

  Nawet google tłumacz boli? (ja nie muszę go używać żeby ci napisać, że chodzi o to że masz za mało miejsca na dysku)
 2. Ale programy potrzebują jeszcze miejsca na pliki tymczasowe, a 1.5 GB to za mało na tymczasowe i na zapisane (zwłaszcza przez V-Ray)
 3. Jakbyś taki zrobił to też chciałbyś za niego kase...
 4. 3D man

  Zapis textury

  To zależy w czym chcesz to potem otworzyć - np. jeżeli w gmax itp. to wystarczy zapisać Unwarp UVW, a jeżeli nie do jakiegoś takiego programu tylko np. (fantazjuję) do gry to jeżeli tekstura będzie aktywna to wszystko powinno się dobrze wyświetlać.
 5. 3D man

  2 pytania

  1. jeżeli coś zrobiłeś a nie chcesz utracić tego to za pomocą Cut tworzysz nowe vartexy, a jeżeli nic nie robiłeś to po prostu usuwasz editable poly 2. Animation -> Make Preview -> jeżeli się nie zapisało to: Rename Preview FAQ!!!
 6. musisz mieć dużo wolnego miejsca na dysku inaczej ci nie wyrenderuje - nie można przekonać maxa żeby zapisał coś jak nie ma gdzie.
 7. Ok, próbowałem tego - w photoshopie zrobiłem 2 koła (czarne i czerwone (czerwone troche większe od czarnego)), dałem motion blur, potem do maxa, opacity na 20, ale jeszcze efekt taki nie specjalny - chciałbym osiągnąć coś takiego: http://planes.com/media/upload/photos/140_cessna_206_stationair_l.jpg
 8. Jak zrobić efekt obracającego się śmigła do renderu? Zupełnie nie mam pojęcia - myślałem o ustawieniu odpowiedniego opacity i daniu jakiejś textury, ale ten pomysł chyba jest beznadziejny....
 9. @Wray właśnie miałem to w tamtym poście napisać, ale uznałem, że to nie to (czytaj "nie wiedziałem co to jest")
 10. 3D man

  Dziury

  Nie znam Wings3d, ale w maksie najprostszy sposób usuwania dziur to zaznaczenie vartexów na krawędziach dziury -> naciśnięcie Backspace (usunięcie vartexów) Mam nadzieję, że pomogłem :)
 11. Jak widzisz na razie nikt ci nie odpisał... ponieważ nie jest to zbyt łatwe... Próbowałem kilka razy sprawdzać różne rzeczy i mam 2 pomysły (nie znalazłem opcji odpowiadającej z defaultowe materiały) 1. O nic cie nie podejrzewam, ale tego typu "kwiatki" mogą się wziąć z pirata. (Jeszcze raz: o nic cie nie podejrzewam!) 2. Posprawdzaj nazwy plików materiałów (w folderze maksa)
 12. Tak jak w temacie. (musze mieć białe tło na wyrenderowanej grafice)
 13. Mam pilną sprawę - potrzebuję odłączyć część obiektu tak aby to był zupełnie inny obiekt, który nie ma już nic wspólnego z drugą jego częścią. 3ds Max 9
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy