Skocz do zawartości

Szkolenie PCC


latos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zobaczyłem dziś ciekawą reklamę na górze forum było na temat szkolenia przez PCC i współfinansowane przez unię europesjką.

Głównie chodzi mi o to czy osoba niepełnioletnia(niedługo pełnoletnia) ale nie pracująca nigdzie może wziąść udział w tym szkoleniu pokrywając nawet 100% jego wartości?

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wziąć.

Nie, myślę że firma ma przeidealizowane zasady moralne, które zabraniają im przyjmowania jakiejkolwiek materii nieorganicznej od osób niepełnoletnich.

Więc wydaje mi się, ze będziesz musiał płacić króliczkami.

 

Napisz do firmy, oni chyba wiedzą najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michals

Witam, szkolenia organizowane przez PCC to projekt unijny, który zakłada możliwość udziału w nim tylko i wyłącznie osobom zatrudnionym na terenie województwa dolnośląskiego. Nie jest więc problemem to, że nie masz jeszcze osiemnastu lat, ale to, że nie jesteś nigdzie zatrudniony. W tym wypadku wystarczyłaby nawet umowa o dzieło albo umowa zlecenie. Może ktoś mógłby Cię zatrudnić po znajomości? :) Rekrutacja na szkolenia wciąż trwa.

 

@kotisded: Firma nie ma przeidealizowanych wartości moralnych, ale po prostu trzyma się projektu unijnego, który, jak każda materia nieorganiczna z gwiazdkami w tle, nie uznaje żadnych odstępstw od normy :) Tej sytuacji nie uratuje nawet cała armia białych króliczków.

 

P.S. Wszystkie informacje dotyczące szkolenia znajdziecie na stronie PCC Polska. W prawej kolumnie można kliknąć na "deklarację uczestnictwa" i poczytać o wszystkich wytycznych dotyczących tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności