Jump to content

Szkolenie PCC


latos

Recommended Posts

Witam.

Zobaczyłem dziś ciekawą reklamę na górze forum było na temat szkolenia przez PCC i współfinansowane przez unię europesjką.

Głównie chodzi mi o to czy osoba niepełnioletnia(niedługo pełnoletnia) ale nie pracująca nigdzie może wziąść udział w tym szkoleniu pokrywając nawet 100% jego wartości?

Edited by Adek
Link to comment
Share on other sites

Wziąć.

Nie, myślę że firma ma przeidealizowane zasady moralne, które zabraniają im przyjmowania jakiejkolwiek materii nieorganicznej od osób niepełnoletnich.

Więc wydaje mi się, ze będziesz musiał płacić króliczkami.

 

Napisz do firmy, oni chyba wiedzą najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Witam, szkolenia organizowane przez PCC to projekt unijny, który zakłada możliwość udziału w nim tylko i wyłącznie osobom zatrudnionym na terenie województwa dolnośląskiego. Nie jest więc problemem to, że nie masz jeszcze osiemnastu lat, ale to, że nie jesteś nigdzie zatrudniony. W tym wypadku wystarczyłaby nawet umowa o dzieło albo umowa zlecenie. Może ktoś mógłby Cię zatrudnić po znajomości? :) Rekrutacja na szkolenia wciąż trwa.

 

@kotisded: Firma nie ma przeidealizowanych wartości moralnych, ale po prostu trzyma się projektu unijnego, który, jak każda materia nieorganiczna z gwiazdkami w tle, nie uznaje żadnych odstępstw od normy :) Tej sytuacji nie uratuje nawet cała armia białych króliczków.

 

P.S. Wszystkie informacje dotyczące szkolenia znajdziecie na stronie PCC Polska. W prawej kolumnie można kliknąć na "deklarację uczestnictwa" i poczytać o wszystkich wytycznych dotyczących tego projektu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy