Jump to content

Autodesk - od wersji 2011 pewne zmiany w dystrybucji oprogramowania


adek

Recommended Posts

Firma Autodesk oficjalnie już zapowiedziała zmiany w sposobie dostarczania oprogramowania. Od wersji 2011 domyślną metodą dostarczania oprogramowania będzie jego pobieranie z internetu, nie będą to już jak do tej pory płyty DVD. Taka decyzja nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Podobnie robią już inne firmy. Jest to w pewnym sensie jakaś redukcja kosztów, nie wpłynie ona jednak na cenę oprogramowania.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1079

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chwała Bogu. Po zakupie lub upgradzie, następnego dnia pobieramy program z internetu a dwa tygodnie później Adsk z Irlandii przysyła paczkę pełna nikomu niepotrzebnego plastiku, który zalega na półce (nie mówiąc już o recyclingu itp). It's 2010 for God sake!

Link to comment
Share on other sites

dobra, a jak padnie komus dysk z isntalką na nim to po wyjsciu nowej wersji oprogramowania bedzie mial dostep do poprzedniej wersji? czy bedzie zmuszony kupic nową ? mozna niby wypalic na dvd sobie ale roznica w płytach kupionych w komputerowych a tłoczonych jest dosc spora, tłoczone sa trwalsze jesli chodzi o trzymanie danych na nich, płyty z komputerowych niestety tak nie maja i nawet te najlepsze czesto potrafią pasc i co wtedy? mozna niby pobrac piracka wrersje i uzyc klucza oryginalnego? no ale cena oprorgamowania w niektorych sklepach jest naprawde spora i jak wprowadza tylko pobieranie to mam nadzieje ze ebdzie mozna sobie kupic wersje gdzie tylko sie podoba i nie ebda odsylac do resellerow (o ile juz tak nie mozna)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy