Skocz do zawartości

Postac 3d : Pain


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Cala prace praktycznie zrobilem w zbrushu, wyexportowalem na kilku roznych materialach polaczylem warstwy w ps no i jest :)

 

nie czepiajacie sie realanosci za duzo bo raczej o nia w tej pracy nie chodzilo :)

(sry za brak polskich znakow)

 

ryj.jpg

Edytowane przez redrise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Będę pierwszy zatem. Powiem tylko, że osobiście to trafiłeś w moje upodobania więc nie będę obiektywny pewnie :) Motywy a'la STARY, dobry Silent Hill. Może troszkę za ciemno z lewej, uwidocznić robale jakoś, ale to tyle na ten temat. Na mnie robi wrażenie i gratuluje! Jeśli tylko jako fan ten pracy mógłbym prosić o wersje 1920x1200 to byłbym niezmiernie wdzięczny ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pierwszy zatem. Powiem tylko, że osobiście to trafiłeś w moje upodobania więc nie będę obiektywny pewnie :) Motywy a'la STARY, dobry Silent Hill. Może troszkę za ciemno z lewej, uwidocznić robale jakoś, ale to tyle na ten temat. Na mnie robi wrażenie i gratuluje! Jeśli tylko jako fan ten pracy mógłbym prosić o wersje 1920x1200 to byłbym niezmiernie wdzięczny ;)

 

Pozdrawiam

 

dzieki :)moze fakt troszke ciemno ale to daje lepszego klimatu chyba :) , jesli chodzi o rozdzialke to chyba niemam wersji 1920 bo cropowalem tak by nie bylo zaduzo pustej przestrzeni.(ale zobacze potem jeszcze na innym kompie czy niemam wersji przed cropem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności