Skocz do zawartości

pojazd 3d: Renault megane 2 tuning


Rekomendowane odpowiedzi

widzialem juz na forum jedno i postanowilem pokazac swoje. Idzie powoli ale moja babeczka wraca na sudia wiec powinienem miec wiecej czasu na dlubanie. Zderzak pochodzi od Forda Fiesty RS Concept ale moja pani stwierdzila ze fajnie by wygladal w tej megance wiec wsadzilem go do niej zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Następna Meganka :]

Całkiem nieźle ale ten zderzak wygląda na strasznie długi ale to się może zmienić gdy reszte zrobisz.

Jak narazie to jest ok ale są miejsca w których musisz poprawić pare rzeszy (zderzak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pussik nie 3x :) Dlaczego taki? Bo fajna powierzchnia wychodzi na zblizeniach i jeszcze komp mi sie nie przytyka :)) Jak chcesz to moge pokazac zwykla meganke bo chyba takiej z moim zderzakiem to nie ma .

 

sikham w orginalnym zderzaku jest siatka i intercoolera przez nia nie widac wiec chyba zrobie tak jak jest ale to sie jeszcze zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj...:) szczerze to do gusty mi nigdy meganka 2 nie przypadła ...bryłowo jest ochydna...ale to imo...

 

narazie nie za dużo pokazałeś...ale poczekamy na kolejne updaty...ciekawe że tesh ktoś się zdecydował na tuning w maxie :)

 

może Ci się przyda...

renaultmegane2front.jpg

renaultmegane2back.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...body kit carzona nie jest najgorszy...sa gorsze jak te typu monster...ale nie zmienia to faktu..że poprostu ta meganka jest ochydna i na jej widok pownieneś jush żygać beeper :)

sorki za OT

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D max nie lubi świateł od samochodów. Mi się wysypywał przy robieniu tylniego światła. Była to wina jednego poligonu.

 

najlepiej stworzyc obiekt jeszcze raz, nieco inna techniką. :-) Zwłascza przekrztałcić go w okolicach trefnego poligonu.

 

Ps: Zawsze może byc inna przyczyna Twojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności