Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo dobry tutorial - komentarz zawiera dużo pomocnych informacji.

 

Ciekawe jest to, że wiele osób, które zaczynały animować w MAXie (włączając mnie :) właściwie nie używa blokowania na step keys, co można znaleźć w prawie każdym tutorialu do Mai i do animacji w ogóle. Interesujące, jak użytkownicy różnych software'ów wypracowują sobie zupełnie inne techniki.

 

W tym tutorialu jest to właściwie coś pomiędzy pose-to-pose a straight-forward, co jak się okazuje jest całkiem wydajną techniką.

 

Good job!

Edytowane przez fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas :) Masz szalenie nietypową technikę pracy nad animacją, ale widziałem już kilka i Twoja jest jedną z wielu po prostu. Świetnie, że po raz kolejny dzielisz się swoim doświadczeniem. Tutoriale dotyczące animacji o takiej jakości jaką tu prezentujesz to wielka rzadkość. Tym bardziej doceniam Twój wkład.

Sam tutorial bardzo fajny. Doskonale pokazuje twój sposób pracy nad ujęciem i całą jego realizację. Kawał świetnej roboty. Przyjemnie się oglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam czy w przypadku BIPEDA, funkcje z CAT działają? W nowym max 2011 jest on już zaimplementowany czy mozna łączyć te dwa rozwiązania czy też lepiej jest już przejść z BIPEDA na CAT? Jakiś rok temu testowałem sobie rigowanie i animację na kościach, ale teraz gdy jest CAT i można bez ograniczeń chyba tworzyć dowolne szkielety chyba kości zaczną zanikać.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności