Skocz do zawartości

Moskvich 400 (Opel Kadett K38) ( UP. 27.04.2010, 22:40 )


ciastuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Symultanicznie do nauki vraya staram się w końcu zrobić coś porządnie i wybór padł na starego Moskvicha 400 (znanego też pod nazwą Opel Kadett K38). Z tego co przeczytałem niemcy produkowali go na zlecenie Rosjan podczas II Wojny Światowej. Samochodzik bardzo mi się podoba, ma duszę.

Jestem w trakcie montowania podwozia i rozkładania karoserii. Na razie gdzie niegdzie krzywuśno, ale bede prostował.

Na razie tyle:

clay01.jpg

clay02.jpg

clay03.jpg

 

Siatki za chwilę. Podwozie jeszcze troche pomęczę i tez pokażę.

Proszę o konstruktywną krytykę, sugestie.

Ciastuch.

Edytowane przez ciastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Owszem, damn demko... Na razie nie stać mnie na pełną;/...Ale to sie zmieni:)

 

Propo modelu: wymieniłem bęben w felgach, bo wydawał sie być za płaski, talerze też zmieniłem, bo nie podchodziły mi. Dorobiłem już mocnowanie zderzaków i tylną oś z dyferencjałem, ale na razie nie zamieszczam renderów bo mało.

 

EDIT:

Zapowiadany up podwozia. Na razie tyle udało się zdziałać. Nie zabieram sie za zbyt duży detal, bo podwozie będzie niemalże niewidoczne pod koniec, traktuję to bardziej jako naukę modelowania, przyda się z pewnością w przyszłości.

claypodwozie.jpg

 

I jeszcze lampka podczepiana z tyłu.

lampkatylna.jpg

 

Postaram się jakoś niedługo zrobić kolejnego upa.

Pozdrawiam,

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Nieźle Ci idzie. Ja bym poszedł w detal skoro już zacząłeś podwozie, którego też nie będzie widać zapewne. No ale to zależy od Cibie ile chcesz spędzić czasu nad tym modelem. Wydaje mi się że powinien stać trochę wyżej na ośkach tak jak tutaj

3056623208_55449d797b.jpg

i tutaj

opel22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowiak: Myśle, że to wyjdzie w praniu jak zrobię podwozie i wnętrze. a z detalem wiekszym: cały czas się zastanawiam. Na razie wszystko mozna jeszcze edytować i dodać trochę wiecej detalu, także zobaczy się. Zaraz zabieram sie do pracy nad nim. Pozdrawiam.

 

EDIT:

Chyba jednak wezmę się za wiekszy detal:). Przyda sie lekcja praktyczna modelingu detalu, bo kiedy się uczyć, jak nie teraz? Przysiałem dzisiaj w nocy za elementy zawieszenia. Takie cus na dzisiaj:

zawieszeniepytkoweclay.jpg

zawieszeniepytkoweclay2.jpg

zawieszeniepytkoweclay3.jpg

 

Pomału, ale do przodu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dorobiłem troche pierdół. Dyferencjał dokończyłem, jakiegoś detalu troche pododawałem typu śrubki, nity i takie tam + domodelowałem wlew do baku. Następnym razewm wrzucę jakiegoś wiekszego upa. Niestety pomału idzie, taka babranina trochę... ale nie poddaję się.

Będę walczył.

dyferencjacayclay.jpg

dyferencjairesztaclay.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności