Skocz do zawartości

[WIP]Obiekt3D-Broń-Whale1876


ultrakaka

Rekomendowane odpowiedzi

Męczę to już jakiś czas po 20 minut dziennie w wolnych chwilkach i sam już nie wiem co o tym myśleć ;p.2x2048diff(nie wiem czemu rozmywają mi się w ten sposób, korzystam z hiresowych ostrych tex/zdjęć)+normal+spec. Planuję jeszcze go poobcierać i wygnieść, w końcu to rocznik 1876;p Do oprawienia jest łańcuch ( nie pasuje z zębatkami) i miejscami nie mam AO bo częsc detalu modelowalem/wypalałęm oddzielnie bo mi komp wybucha lol.

 

Whale1876_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jako, że tekstura jest już na dość zaawansowanym etapie produkcji, a modelu pewnie niebardzo chcesz ruszać pozostały CI jak wspominałeś rysy. Tylko żeby były jakoś logicznie porobione, do tego masz za bardzo chaotycznie pobrudzony ten główny metal głównie tam przy tym wylocie niebieskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu to bedę zminiał cały łańcuch, narazie wygląda jak łąńcuch od roweru - zamierzam zrobić cięższy, szerszy ogołnie masywny. Ogólnie niektóre elemnty mogą się wydawać niepraktyczne ( spust) ale to jest celowy zabieg ( w końcu to 1876 rocznik ;p). Mam pytanie odnośnie samych kolorów i tonacji - zostawić czy popracowac nad tym jescze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności