Skocz do zawartości

Postac 3D: RoBoT


Lukasz_D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm... To ja może zacznę od tego że te "ludzkie" ręce mi nie pasują do reszty. Gąsienice na tych walcach chyba by się szybko zsunęły. No i nie wiem na czym trzyma się tułów bo nie widzę żeby był połączony z dolną częścią i to samo się tyczy tych górnych wałeczków- lewitują razem z tułowiem:P I dlaczego wrzuciłeś 6 takich samych obrazów? Na miniaturce widzę coś innego:P

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater
TooL666PL

I dlaczego wrzuciłeś 6 takich samych obrazów? Na miniaturce widzę coś innego

 

Autor zapomniał dodać że to test na spostrzegawczość ' Rysunki różnią się 10 szczegółami. Znajdźcie te różnice' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile rączki można byłoby przepchnąć jeszcze (moim zdaniem lepiej wyglądałyby jako hm...nie wiem jak to sie dokładnie nazywa ale chodzi mi o taki wąż prysznicowy, taki składający się z pierścieni) to mnie nie podoba się płaski korpus i mało solidne łączenie pomiedzy korpusem a gąskami, sprawia wrażenie jakby robot miał sie w każdej chwili gibnąć do przodu albo do tyłu. Nie żebyś kopiował rozwiązanie bo nie o to chodzi, ale popatrz jak to jest rozwiązane w filmie "krótkie spięcie" chodzi o proporcje "zawiasu" który trzyma konstrukcję do wielkości tułowia. Pozatym jakieś tekstury jednak by sie przydały.

 

johnny5isalive.jpg

 

EDIT: za carlosss`em, rzeczywiście lepiej siedziałby ten robot w WIP jednak...nawet nie zwróciłem uwagi, sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sorki wielkie - z Mozilla moja jest cos nie tak bo pokazuje tylko dwa. Ale juz powinno byc dobrze bo faktycznie w exploerer jest ich duzo wiecej. Fakt faktem ze na renderze nie widac elementu ktory podtrzymuje elementu "kolorowego" z bialym". Pomiedzy "taśmami" sa emementy laczace jak dobrze sie przyjrzec to mozna dostrzec po trzy na tasme. Moze i rece nie pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności