Skocz do zawartości

Wacom Bamboo Pen&Touch problem z zapisem ustawień sterownika


Miłosz3ds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z tabletem - za każdym razem kiedy uruchomię ponownie komputer, ustawienia ExpressKeys resetują się na domyślne.

 

Nie mogę tworzyć kopii pliku preferencji, ponieważ przywracanie go nie działa. Z resztą bez sensu co reset komputera przywracać kopię tych ustawień. Przecież nie powinny znikać tak po prostu.

 

Sterowniki mam najnowsze, ale zarówno te, jak i te dołączone do tabletu działają identycznie. Wie ktoś jak to rozwiązać? Staje się to denerwujące...

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Kłopot rozwiązany - problemem była nazwa użytkownika zawierająca polski znak "ł". Program miał problem z zapisaniem ustawień sterownika (plik miał być zapisany w C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\ ... )

_________________________________________________

 

Niestety, problem jednak cały czas jest. Wydawało mi się, że po założeniu nowego konta użytkownika wszystko będzie okej - i było przez krótki czas, nawet po restarcie ustawienia były. Jednak teraz znikają już nawet podczas pracy komputera. Panowie (panie? :) ) zarówno z obsługi technicznej jak i z oficjalnego forum Wacoma wciąż milczą. Jakieś pomysły od Was? :)

 

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Miłosz3ds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności