Skocz do zawartości

WebArt mgportfolio


droper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie dość, że stronka jest maciupeńka, to większość jej zajmują niepotrzebne bajery, błyski i menu. Do tego muzyka na stronie... Nie wiem czy to ma umilić wizytę i czy komukolwiek umila, ale mnie tylko irytuje. Podobnie inne efekty dźwiękowe... i data z godziną. To taki zapełniacz, który wrzucało się kiedyś na stronki na informatyce. Lepsze strony masz w samym portfolio, ale też chyba dawno wykonywane.

 

Ta kula robiąca za tło pod tekst nie porywa :D No i meritum. To po co się czyjeś portfolio odwiedza - prace autora - to nawet nie jedna czwarta strony. To chyba nie tak powinno wyglądać :)

 

Tyle ode mnie :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podpiszę pod tym, co prrrszalony już napisał. Z tą muzyką/dźwiękami na stronach to jest tak: większość osób słucha sobie najczęściej radia - czy to klasycznego czy internetowego, własnej muzyki z komputra na głośnikach czy słuchawkach surfując po necie (a jeśli nie słucha, to zazwyczaj z pełną premedytacja, bo nie ma ochoty słuchać). Teraz wyobraź sobie, że słuchasz sobie swojego ulubionego numeru, który na domiar złego jest relatywnie cicho i nagle przywala Ci na słuchawkach jakaś muzyka ze strony. "Zdenerwowanie" gwarantowanie (u mnie odruchem Pawłowa jest - cokolwiek by się na tej stronie nie znajdowało, natychmiastowe jej zamknięcie). To samo dotyczy wszelakich dźwięków, można sobie jakieś "beepy" i "clicki" poustawiać, ale najlepiej maksymalnie subtelne i stonowane jeśli już muszą się znaleźć.

 

Co do samej strony proponował bym Ci nasmarowanie jakiegoś layout'u od zera - zupełnie innego i nowego. Poszukaj po sieci jakiejś inspiracji (www.webcreme.com, www.webdesign-inspiration.com, web.vivee.info - jest na prawdę masa różnych stron) i spróbuj zrobić coś w aktualnych trendach. Nie mówię o 'zżynaniu', ale ogólnym rozeznaniu się w trendach i 'wykrystalizowaniu' jakiegoś konkretnego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności