Skocz do zawartości

Blueprinty budynkow


Bart87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie wiedzialem gdzie wstawic ten temat wiec z gory przepraszam za pomylenie tematow...

 

Moje pytanie jest nastepujace poszukuje blueprintow znanych budynkow takich jak np.

 

Burj al-Arab

Space Needle w Seattle

Empire State Building

wiezowiec w Szanghaju

opera in sydney

Piazza dei Miracoli

Big Ben

Piramida Cheopsa

Menara Kuala Lumpur, Kuala Lumpur

Petronas Twin Towers

coloseum

burj dubaj

Stratosphere Las Vegas, Las Vegas

Aon Center, Chicago

Wells Fargo Plaza, Houston

i wiele innych, podkreslam znanych budynkow.

 

Mam do wykonania projekt 3D i mam na niego 3 tyg dokladny termin (ostatni) to 9 Czerwca...

 

Szukam caly czas i cos mi nie idzie, nie moge znalesc doslownie niczego...

 

Zna ktos jakas strone gdzie znajde wymiary powyzszych budynkow chociaz czesci i innych budowli?

 

Za kazda pomoc dziekuje

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Znalazlem cos takiego

 

SearsTower_StressDiagram.jpg

 

jest to budynek: SearsTower

jest to prosta budowla wiec ten szkic mi wystarczy ale sa trudniejsze budynki do ktorych bede potrzebowal blueprintow z kazdej strony + od gory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za posta... ciekawie sie prezentuja te budynki zaprezentowane przez Dosch'a... ja potrzebuje sam je stworzyc od podszewki, wiec za wiele z tego nie wezme, ale wkoncu skas musieli wziasc plany budynkow by je zaprojektowac... mam jakas iskierke nadziei ze moze znajde przed 9 Czerwca i skoncze projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamtym forum napisalem wlasnie posta i zostaje czekac zobaczymy co kto powie...

 

co do strzalow google grafika, robilem i tez mialem ta strone, to nie sa blueprinty ale ostatecznie jak nie znajde nic do 2 dni to bede wlasnie z takich robil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzilem ze zrobie budynki przyszlosci...

 

na poczatek chcialem sie zapytac jaka metoda zrobic te budynki co przedstawie na ponizszym ss'ie

 

918ac_new-world-trade-center.jpg

 

czy metoda wykonania takich budynkow jest odpowiednia: stworzenie bloku wewnetrznego, stworzenie poziomych segmentow (sufit/podloga), wstawienie pare scianek... dodac plaszczyzne lustrzana odzwierciedlajaca szybe wiezowca? nie wiem jak opisac to ale zastanawiam sie jak zrobic taki wiezowiec by nie narobic sie a zeby byl dokladnym projektem

 

I teraz material

prosze krok po kroku bo ciezko mi idzie dobieranie poszczegolnych opcji by otrzymac odpowiedni rezultat... taki jak wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem budynek i chce przetestowac szklo, potrzebuje zrobic niebo i nie za bardzo wiem jak nazwac to zeby kula zostala otexturowana od srodka

 

dla zobrazowania chodzi mi o cos takiego... tylko zeby texturka chmury byla od srodka

 

abcwd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dzieki wielkie ; )

 

Edit:

 

wiec tak. oto pierwszy projekt budynku, prosta konstrukcja.

Chcialem sie jeszcze poradzic a raczej zapytac co tu poprawic? chodzi mi o szklo... + moze niebo badz oswietlenie jakie zastosowac (uzylem oswietlenia Omni o standardowych ustawieniach)

 

abc1c.png

Edytowane przez Bart87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności