Skocz do zawartości

Google Font API


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy kolejny świeży projekt od Google o którym warto wspomnieć. Jest to projekt, który może wpłynąć na wygląd stron w internecie. Nowa usługa Google Font API ma wzbogacić strony internetowe w nowe czcionki. Myślę, że ten projekt spodoba się projektantom stron internetowych.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1185

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

@piotr kura: z tego samego powodu dla którego pomija się Konqueror, SeaMonkey, Netscape, Mozilla (nie Firefox tylko sama Mozilla (teraz kontynuowana jako SeaMonkey)) i inne - ma po prostu za mało rynku (pierwsze 4 przeglądarki na rynku to IE, Firefox, Chrome, Safari... a Opera jest piąta z prawie 3x mniejszą popularnością od Safari... ofc są i takie statystyki które dają Safari 8%, Chrome 4%, a Operze 0.3%, ale to co podałem wyżej to taka średnia (mediana z http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_web_browsers#Accuracy)). Tylko mała popularność Opery sprawia, że jest pomijana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie nie wiedzą co dobre:) gdy po raz 20 instalowalem rozszerzenia do firefoxa postanowiłem zmienić przeglądarkę. Próbowałem z Chrome ale brakuje jej jeszcze trochę funkcjonalności. Teraz używam Opery i w zupełności wystarcza. Nie muszę instalować tony pluginów aby jako tako móc przeglądać www - koniec offtopu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności