Skocz do zawartości

Radeon 9200 problem: tekstury \"latają\", komp sie wiesza


gutek

Rekomendowane odpowiedzi

hej

mam Radeona 9200 128ddr i mam problem:

po załączeniu jakiejś gry i nie tylko tekstury mi dziwnie \"latają\" po ekranie zamiast być na swoim miejscu:/ nic nie widze i moge tylko na wyczucie np sie poruszać:/

znalazłęm na to dość nietypowy sposób:

przed załączeniem komputera poruszam kartą grafiki w porcie:/ załączam komp. i jest ok, ale kiedy załącze gre to po jakimś czasie mi sie zawiesza albo resetuje:/ (nie cały czas, ale prawie zawsze)

sterowniki ściągnąłem i nic to nie pomogło:/

nie wiecie dlaczego tak się dzieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...ew. cos z portem agp

 

wez karte i idz do kumpla, podlacz, zobacz. skoluj sobie inna karte, podlacz do siebie. powinno wyjsc co jest padniete. jak nie to bedziemy dalej myslec.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innej karcie (poprzedniej którą miałem) wszystko ok:/

a ten Radeon to niedawno kupiony:/ chyba nie zepsułby się tak prędko nie?

to mówisz dirty że to byłby port agp? najbardziej na to bym stawiał bo komputer mam już od 3,5 roku i płyty głownej nie zmieniałem. MOże zaczyna szwankować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, jak na starej karcie jest wszystko ok to agp jest zdrowe raczej... wez jeszcze tego radka do jakiegos znajomego i tam sprawdz. i jak u niego bedzie padac to raczej wszystko wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zle chlodzenie ( przy starym radku 7500 kiedys wysiadl mi wentylatorek ; nie zauwazylam tego i gralam / maxowalam dalej problemy byly podobne jakie ty miales czyli moze cos z chlodzeniem ???

proponuje kate w innym kompie przetestowac najpierw sproboj zrobic update driverow i ewentuylnie chipa z mainbordu ... moze cos pomoze to :?

 

jak masz gwarancje to wymien poprostu

 

kiedys milam mainboard ktory doslownie w ciagu miesiaca zezar 4 karty graficzne .. gra np leciala leciala nagle zaczela sie wieszac i sie zacinac potem nie widzialm juz nic ... port agp byl skopany heh mijmy nadziej ze u ciebie nie bedzie az tak zle i wyszystko do normy wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty dociskałem ją kilkanaście razy, sprawdzałęm wszystko dokłądnie wiec wiesz....

aksdn no korciło mnie żeby jąpodczas pracy komp docisnąć ale jednak nie dociskałęm:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności