Skocz do zawartości

[wip]ak-47


Berger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema, nie jestem specem od AK ale na pierwszy rzut oka widać ze komorę zamkową i selektor trybu ognia masz po złej stronie. Dla mnie reszta wygląda bardzo fajnie, ale może ktoś kto się zna na ak się wypowie i coś doradzi. Masz do tego jakieś hi poly dla normalek czy to będzie sam ręcznie malowany diffuse ? Czekam na teksturki i powodzenia ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę się wdawał w szczegóły tylko takie większe rzeczy wspomnę. Kolba i chwyt przedni za bardzo kwadratowe. powinno być bardziej zaokrąglone. Jest też sporo drobiazgów ale tu odsyłam do fotek. np te: http://www.deactivated-guns.co.uk/deactivated-guns/modern-deactivated-guns/deactivated-ak47-dated-1963/prod_601.html?review=write

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się nauczyć unwrapa to zassaj TexTools. Ma fajną opcję rozkładania uvałek na smooth grupy. Można nim też najpierw rozłożyć uvłki a potem dwoma kliknięciami nadać takie smooth grupy jak podzieliłeś model w uvałkach. Przydatne przy wypalaniu normali. Poza tym i tak ma świetne opcje do unwrapa. Ja swojego TexToola nigdy nie wywalę :D kocham go miłością pierwszą;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lufa i muszka są za chude, muszka ma wewnątrz inne wgłębienie i jest węższa znacznie, Osłabiacz podrzutu niby jest(ukośne ścięcie) a nie powinno go być w AK(mylnie nazywane AK47), jedynie w AKM. Chwyt przedni powinien być od góry i dołu półkolisty. Nasada rury gazowej jest za długa, Wajcha zmiany trybu ognia jest za krótka, zwalniacz magazynka za szeroki, dodatkowo powinien być zaokrąglony tylko na końcówce. zwężenie magazynka zaczyna sie za późno. Nasada szczerbinki powinna wchodzić jakieś 1,5 cm na obudowę,, Tobie konczy sie razem z drewnem. Spust powinien mieć wieksze zagięcie w AK. Pokaż z widoku FPP to jeszcze coś znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można. W twoim wypadku jednak narazie wybiłbym sobie to z głowy ;) Ale jako nastepne ćwiczenie możesz zrobić HP>LP>Tex. Dobrze wypalone w teksturach bardzo pomaga. Po odrobinie praktyki niewiele już w samym PS jest do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://iv.pl/images/85100760553409194233.png

 

no to od początku, moim zdaniem najbardziej rzucające się Wady...

 

Patrząc na mój obrazek.:

1.Pierwsza wada rzuciła mi się od razu w oczy. Szczelina na zamek jest za krótka. Zamek nie ma prawa swobodnie się poruszać, Lecz to mały ubytek.

 

2.Przycisk do odblokowania magazynka masz zrobiony zaokrąglony, a w rzeczywistości jest prosty.

 

3.Magazynek mi się nie podoba. Podstawą magazynka w AK-47 i AKM są magazynki Fałdowane. a ty masz gładki.

( gładkie były stosowane do kalibru 5.45mm a nie w 7.62.)

 

4.Lufa jest za nisko. Ustaw ją minimalnie wyżej.

 

5.Nie wiem jak to się nazywa ale jest za szerokie.

 

To wszystko możesz porównać z tym Obrazkiem

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9e/AK-47_and_Type_56_DD-ST-85-01269.jpg

 

 

możesz także porównać wszystko z tym filmikiem, a zwłaszcza zamek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności