Skocz do zawartości

ponowny rendering części wyrenderowanej animacji


Gość cartoon_20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cartoon_20

Mam takie pytanie. Wyrenderowałem animacje, ale po jej obejrzeniu zobaczyłem pare niedociągnięć, które poprewiłem i teraz chciałbym uaktualnić tą animacje. Moje pytanie brzmi czy moge uaktualnić tylko część wyrenderowanej animacji? np animacja ma zakres 0-1100, a chciałbym ponownie wyrenderować tyko 1000-1100. Jest to możliwe czy znowu całą noc musze renderować całą animacje? Jeżeli jest to możliwe to jak tego dokonać (jakie opcje zanaczyć)?

Edytowane przez cartoon_20
rendering, 3ds, max, animacja, rerendering, render output
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeśli wyrenderowałeś wszystko od razu jako animację, to muszę cię zmartwić, nic się nie da z tym zrobić, ale mam dobrą radę, nigdy nie renderuj w ten sposób, najlepszym wyjściem jest renderowanie do plików typu jpg, czy tiff, wtedy masz tyle plików ile masz klatek, czyli każdy plik odpowiada jednej klatce filmu, wszystkie te pliczki łączysz w całość w jakimś programie, np. virtualdub, wtedy jeśli chcesz coś zmienić, wystarczy od nowa wyrenderować te klatki o których piszesz i zastąpić nimi klatki poprzednie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyrenderować tylko określone klatki, tak jak chcesz od 1000 do 1100:

rendertitle.gif

W zakładce Time Output->Range w pierwszym okienku wpisujesz od której, w drugim oczywiście do której klatki ma się renderować.

Potem tylko wywalamy z wyrenderowanej ("starej") animacji zły fragment, i zastępujemy go nowym.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności