Skocz do zawartości

Łazienka


eiweli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Umywalka i sedes wydają się jakby były ze styropianu, płytki jakieś takie nijakie jakbyś nałożył na nie standardowy diffuse materiał (dodaj jakieś odbicia itp), światło nie wiadomo skąd pada(może lepiej z tych lampek ustaw światło?) Vray,mental?.Materiał ścian może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm.... dzieki :)

Płytki - materiał wzięty z katalogu konkretnych płytek - Saloni - Nirvana.... Chciałam żeby były autentyczne.

Ze swiałami mam problem.... niby pada ono z tych lapek i tam wstawiam te IESy ale jakos faktycznie tego nie widac.... Dobra pokombinuje ale musze przyznać że z ustawieniami rendera mam kłopot też.

Vray

 

Btw... Im a women ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) ściągnęłam własnie trialową wersję solid Rocs i patrze tutoriale do tego.... Na początek proste to nei jest, ale na pewno w przyszłości pomoże i ułatwi jak się skuma o co chodzi. A Ty używasz tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak dodam od siebie, ze jesli chcesz sie uczyc vraya to zdecydowanie nie polecam automatow do niego w rodzaju solid rocs. Oczywiscie jesli wszystko co potrzebujesz to wyrenderowac cos od czasu do czasu to pewnie sie zda.

Od siebie polece zglebienie tego:

http://www.spot3d.com/vray/help/150SP1/

jak poczytasz to wiele rzeczy stanie sie o wiele latwiejszych.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eiweli, tak używam solidrocksa ale od niedawna-ale jesli chodzi o szybkie rendery

co do nauki vraya to oczywiscie też polecam zacząć od początku - i od siebie mogę dodać, że jak przyzwyczaisz się do "gołego" vraya to nie będzie ważne czy to będzie pod maxa czy np. pod shetchupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności