Skocz do zawartości

CloudMap.jpg


Kalim150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie ;)

Otóż mam taki problem. Mam gotowy projekt, wszystko gotowe do zapisania. Włączam Video Post, potem Execute Sequence . Niestety wszystko co widzę to czarny ekran. Wciskając przycisk Render, brakuje mi mapy CloudMap. Czy mógłby mi ktoś ją podrzucić czy poradzić skąd ją zdobyć? Mam wszystkie inne elementy potrzebne do animacji lecz brakuje tego jednego elementu. Jeżeli ktoś by był tak łaskawy i przesłał mi ten jeden element na mail [email protected] był bym bardzo wdzięczny.

Liczę na szybką odpowiedź.

Kalim.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bo mam problem ze swoim modelem. CloudMap.jpg podobno jest domyślnie w programie lecz u mnie go nie ma. Chciałem się po prostu spytać czy mógłby mi ktoś wysłać ten jeden plik znajdujący się w maps-space . Liczyłem na pomoc, a nie jak coraz częściej spotykam to na tym forum krytykę za to że szukam pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na pomoc, a nie jak coraz częściej spotykam to na tym forum krytykę za to że szukam pomocy.

 

ja nie krytykuje ze szukasz pomocy, ja krytykuje jak jej szukasz.

Nie masz problemu z modelem, masz problem z plikiem ktorego ci brakuje - ni jak to sie ma do modelowania.

Po drugie i najwazniejsze, nawet nie napisales o jaki program ci chodzi w ktorym ta tekstura niby ma byc. Z pierwszego posta mozna sie domyslac ze chodzi ci o Maxa, ale ja nie mam w maxie pliku o ktorym mowisz, wiec rownie dobrze mozesz mowic o jakims innym progamie. Bez podania tak podstawowych wiadomosci ciezko ci pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, chodzi mi o 3Ds max. I niestety nie robię tego tutka, tylko mam już dawno przygotowany model, razem z animacją. Niestety w tutorialu też szukałem pomocy, niestety link do pobrania w nim wygasł więc nie mam szans na ściągnięcie. Też nie mam tego pliku w "Mój Komputer" bo sprawdzałem. Dalej chciałbym was prosić ,o przesłanie tego jednego pliku. Jest to kilka sekund roboty, a ja nie robię tej pracy tylko i wyłącznie dla siebie. Czy mogę liczyć na waszą pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem tego pliku ja np nie posiadam a to wyzej to sarkazm byl bardziej.

A skad ty ta animacje masz tak w ogole?

Nie dziw sie ze tak wszyscy reaguja bo twoja prosba jest bardziej w stylu "...wezcie mi poslijcie ta piosenke ktora od kumpla bralem w tamtym tygodniu bo go nie ma w domu..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Dokladnie tak jak guru napisal...to nie brzmi jak prosba o pomoc.

Nie ma tego pliku domyslnie w 3dsmaxie. Nawet w helpie nie ma o nim zadnej wzmianki.

 

Az zal du...e sciska.

jak sama nazwa pliku wskazuje jest to jakas mapa z chmurami...sciagnij sobie jakas z neta i kombinuj moze sie uda.

 

by the way ...chyba pomyliles dział bo nijak sie ma ten watek do modelingu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew twoim wątpliwościom, nie jest to mapa z chmurami. No skoro nie ma tego domyślnie w maxie to szkoda. Myślałem że raczej jest.

Już teraz nie potrzebuje waszej pomocy. Ale teraz widzę, że niektórzy naprawdę wcale nie wyrażają chęci pomocy. No cóż, problem pozostanie nierozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrazaj sei ale to tak jakbys klucze zgubil i kazal komus szukac. Jak widziales projekt to chyba wiesz jak wygladala ta mapa (ja nie mam zielonego pojecia) i bedzie ci ja jakos w miare latwo znajezc. Nie wiem jak ja zgubiłeś moze ścieżka jest stara i nie ma odnosnika do pliku ktory dalej jest na dysku, moze skasowalej folder w ktorym byl plik albo w ogole go nie bylo. Jak ja robie animacje to wiem mniej wiecej gdzie co mam a jak zgubie to robie backpy i po klopocie. Jezeli nie robies tej animy to zwroc sie do zrodla.

Ja dla ciebie tyle moge zrobic.

Zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności