Skocz do zawartości

WIP: Projekt standu


kru

Rekomendowane odpowiedzi

Praca z pod znaku "na wczoraj".

 

Przez weekend musze to skonczyc a (jak widac) jestem w polu.

stand bedzie mial rozmiar 2 m x 1,2 m

Obecnie to zwykly trace + elementy zeby zaplanowac kompozycje.

Panienka ma wygladac komiksowo - jak dojde to czegos zblizonego do screenow ladowania z GTA:SA to juz bedzie niezle.

 

Juz widze ze najwiecej pracy bede mial z twarza bo obecnie jest totalnie nieplastyczna. Jej lewe ramie jest za ciemne. I napis na dole troche ginie ale nie wiem jak to rozwiazac...

...no i ogolnie mi sie malo podoba, troche wiecej picu by sie przydalo... :)

 

Cos wam sie jeszcze rzuca w oczy? nie bedzie czasu na korekty potem - na poniedzialek musi byc skonczone.

 

Aha moze znacie jakies dobre metody na czyszczenie sciezki w illustratorze bo simplify path nie daje zbyt duzo kontroli...

Edytowane przez kru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hymm do GTA to daleka droga:P widzę, że panienka jest wklejona z fotki i przeleciała przez filtr wycinanka albo pasteryzacja (choć ręki nie dam sobie uciąć), to z tyłu to nie mam pojęcia cóż to może być, ogromnej średnicy rura do tańca?;] powiem tak, tonacja mi się podoba, musisz lepiej ją wykadrować, trochę urozmaicić tło (może jakimiś gradientami). Postaraj się troche bardziej pocieniwać, bo obrazek jest bardzo płaski. Masz jeszcze sporo czasu do poniedziałku, powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha! NIPu ci nie podam :P

 

no to jest trace z kobitki ktora tanczyla na rurze...

raczej googlałem "pole dance" niz "taniec na rurze"

 

to zdjecie mnie zabilo

http://img.interia.pl/facet/nimg/Czego_wymysla_2004347.jpg

abstraChując od calej reszty to poza tej kobitki calkiem nizla, tyko ze musze sie trzymac formatu...

 

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/23436/1muddyclay.jpeg - w sumie moze to by moglo byc - jak myslisz

http://wiadomosci.wp.pl/gid,10637205,title,Zamiast-chodzic-na-aerobik-tancza-na-rurze,gpage,8,img,10637215,galeria.html

albo moze to:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21274/taniec_rura_04.jpeg - tylko znowu problemem jest format

 

co do kompozycji tej pozy no wlasnie tez mi sie nie podoba ale kadrowanie nie wchodzi w gre bo zaczyna wygladac jak Nike z Samotraki. Conajwyzej moge cos zamieszac z tlem tak jak maury mowil, ale mnie jeszcze nie oswiecilo jak to zrobic

 

dwa dni to nie tak duzo jesli wziac pod uwage fakt ze koniec koncow pewnie bede musial

warstwa po warstwie to recznie rysowac...

 

 

EDIT: no jeszcze to wyszperalem i moze zrobie tak:

http://www.wyjatkowyprezent.pl/client/files/c_items/126838995383.jpg

powinno wejsc i jesli tuba bedzie po lewej stronie to sie kompozycja sama zrobi...

Edytowane przez kru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 2dni na przerobienie całego mini site'u solo z nauką php (stary skrypt do top10 przerabiam na panel logowania) i sie nie spiesze, bo w sumie kupa czasu.

 

Czemu w ogóle taki projekt dziwny? nie mozna czegoś ze smakiem bardziej? Tki hardkorowy brief?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz moge powiedziec. najwyrazniej jestes bardziej utalentowany :)

 

co do briefu - w duzym skrocie to ma byc cool&sporty, pol-naga panna w skali 1:1, jak najwieksza tubka. i proporcjonalna tabletka z tejze dubki, logo i duzo pomaranczowego. calosc utrzymana w klimacie kreskowki/gry komputerowej.

 

wzialem inna fote na refke, ale nie wiem czy ona nie wyglada jakby mdlala na tej tubie

 

stand2.jpg

stand2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej wersji bardziej mi się podobało to że panna z rurą miała kontakt wzrokowy z oglądającym - jakby nie było to nieco przyciąga wzrok. (w sumie niepotrzebnie wywaliłeś tamtą wersję - by było widać progress) i jakoś mi bardziej kompozycyjnie leżało niż teraz, bo aktualnie jest wszystko zepchnięte na lewą stronę. Nogi panny zlewają się z tubą. Jeszcze odnośnie kompozycji to ja żaden guru nie jestem więc bierz poprawkę na to. Jej poza też wymaga poprawki - musisz jeszcze poszukać. Olej na razie takie gotowe zmontowane propozycje i skup się na kompozycji i pozie panienki - tak bym zrobił. Na pewno łatwiej i szybciej znajdziesz to czego szukasz. Sam się w sumie zastanawiam jak bym to rozwiązał, jak coś wymyślę to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie wyglada tak:

stand8.jpg

 

jeszcze musze poczyscic.

no i za malo tubki w tubce wiec musze wstawic zdjecie produktu gdzies.

- tylko gdzie?!

 

 

pozatym zastanawiam sie nad innym rozwiazaniem tego niebieskiego tla z kropkami bo to jest srednie.

 

tylko kiedy ja mam to wszyskto zrobic?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności