Skocz do zawartości

Scena 3D- Pokój


Mariusz.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja doceniam , że zacząłeś pisać poprawnie i stosować się do regulaminu nazewnictwa wątków. To duży + i dobry początek. Co do wieku hmm... nie wiek a ilość czasu jaki się poświęca ma znaczenie. Dopiero zaczynasz i to widać, trochę brak ci taktu co pokazywać i gdzie ale przynajmniej TO dałeś do wip'a a nie do FW.

 

Rada na początek: Nie rób samolotów , samochodów, pociągów, czołgów , pomieszczeń, budynków. Dobrym posunięciem wbrew pozorom był kran. Zaczynaj od takich prostych obiektów. Odwzoruj jakiś jak najlepiej a potem staraj się go wyrenedrować do jak najlepszej postaci.

Wszyscy mieli polewkę nie z twojego kranu a opisu i to, że znalazł się w FW no i z tego, że model był za słaby itd ;). Nie zrażaj się tylko pracuj dalej, trochę samokrytyki i zaparcia a nie ma bram przed tobą zamkniętych.

 

Wujek dobra rada:

Zanim wrzucisz obrazek, zastanów się czy jest sens jego umieszczania prócz pokazania się (czy coś z tego wyciągniesz). Pokazując całą taką scene nic ci nie doradzimy bo można powiedzieć wszystko źle. Skup się na jakimś elemencie, wtedy można doradzać co poprawić. W przeciwnym wypadku nikomu nie będzie się chciało pisać tutoriala na pół strony jak zrobić wizkę. Z czasem jak wejdziesz na jakiś poziom będzie pokazywał więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka, to że krzesło jest niewymiarowe to wiedziałem od początku ale musiałem iśc do sklepu i nie zdążyłem poprawic :o

A same panele zauważyłem dopiero teraz, w ogóle nie zwróciłem uwagi że są jakieś za duże :O

Tragedia to to nie jest, myślę że taki pokój gdybym go dokończył nadawał by się do jakiejś gry z 1995-2000 roku :P także tragedii nie ma :P

14 lat

Hehe, to co zaczynają robic w 3 Gim ja już umiem w I w całości, komp to jak na razie mój najlepszy przyjaciel :P

Postaram się modelowac inne rzeczy trochę prostsze ale staranniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności