Skocz do zawartości

Program do konwersji z max do blend


Gość bl0ndynek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bl0ndynek

Witam jak w temacie czy jest jakiś skrypt/program pozwalający na konwersję plików programu 3ds max o rozszerzeniu max na jakiś format obsługiwany przez Blendera. Pytam w bo nie wiem czy do celów komercyjnych można wykorzystywać wersję próbną aby wyeksportować z poziomu maksa modele np. do FBX i dalszej ich obróbkę w Blenderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witam jak w temacie czy jest jakiś skrypt/program pozwalający na konwersję plików programu 3ds max o rozszerzeniu max na jakiś format obsługiwany przez Blendera. Pytam w bo nie wiem czy do celów komercyjnych można wykorzystywać wersję próbną aby wyeksportować z poziomu maksa modele np. do FBX i dalszej ich obróbkę w Blenderze.

Nie nie ma takiego konwentera (i praktycznie stworzenie takiego jest niemożliwe, ze względu na charakterystykę tego formatu (aby go odczytać trzebaby zrobić kopię 3ds maxa razem z pluginami do niego) - max to format w którym jest zapisana historia kroków (czyli użyłem ten modyfikator, potem ten, a potem tego pluginu...)). Nie nie można wykorzystać wersji testowej do celów komercyjnych.

Jest Gmax (3ds max wydany za darmo dla twórców gier... ale nie pamiętam czy licencja pozwala na komercyjne zastosowanie i nie wiem czy obsługuje wtyczki maxa (dotyczy to eksportu))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności